ZNOWU PROBLEM Z VALIDACJĄ

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

ZNOWU PROBLEM Z VALIDACJĄ

Postprzez wandex » So maja 26, 07 21:42

PYTANIE DO ADMINA-CO SIĘ STAŁO,ŻE MOJA STRONA ZNOWU NIE VALIDUJE?NIC W NIEJ NIE BYŁO POPRAWIANE,ŻEBY WYSTĄPIŁ BŁĄD-NA KOMPIE NORMALKA NA UGU 1-JEDEN BŁĄD,OCZYWIŚCIE DOTYCZY <NOSCRIPT>.PRZEZ MIESIĄC BYŁO DOBRZE,A TERAZ Z NIENACKA WYBIJA BŁĄD.PRZECIEZ TO JEST NIE NORMALNE-WEŹ POPRAW KOD REKLAMY,ŻEBY BYŁO DOBRZE,BO DLA TAKICH INTERNAUTÓW JAK JA JEDEN BŁĄD W VALIDACJI TO JEST KATASTROFA........MAM NADZIEJĘ,ŻE POPIERAJĄ MNIE SETKI.

ŹLE SIĘ Z TYM ŻYJE


WWW.WANDEXFIRANKA.UGU.PL
wandex
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn kwi 30, 07 19:20

Postprzez Neo » So maja 26, 07 21:44

1. Rozumiem Twoją desperację ale trochę grzeczniej się wyrażaj.
2. Jak już ADMIN zaznaczał jest to w fazie testów, i jest poprawiane w miarę możliwości.
3. Czy to jest aż taki duży problem (validacja) by Admin rzucił całą swoją pracę i od razu brał się za to?
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez parox » So maja 26, 07 21:45

po pierwsze nie pisz dużymi literami aż oczy bolą a co do błędu sprawdzałeś już czy masz dobre pliki na serwerze??

[ Dodano: Sob Maj 26, 07 20:45 ]
Neo napisał(a):1. Rozumiem Twoją desperację ale trochę grzeczniej się wyrażaj.
2. Jak już ADMIN zaznaczał jest to w fazie testów, i jest poprawiane w miarę możliwości.
3. Czy to jest aż taki duży problem (validacja) by Admin rzucił całą swoją pracę i od razu brał się za to?


To też racja :wink:
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Postprzez Mattrick » N maja 27, 07 09:59

To straszne! Nie możesz wstawić znaczka "Zgodny z ...". I jak cię będą teraz wielbić miliony internautów? ; <
Mattrick
 
Posty: 48
Dołączył(a): N kwi 08, 07 18:54

Postprzez HV » N maja 27, 07 12:13

wandex jak widzisz reklama się wkleja ci w znacznik <body>; zamiast tego:
Kod: Zaznacz cały
<body bgcolor="#CCCCCC" text="#000000" background="backg53.gif">
w pliku style.css wpisz (pewnie wiesz, że tak można, ale napiszę):
Kod: Zaznacz cały
body
{
   background-image : url("backg53.gif");
   background-color: #CCCCCC;
   color: #000000;
}
myślę, że jest duża szansa, że reklama się wklei poprawnie.
HV
 
Posty: 26
Dołączył(a): So maja 26, 07 12:52

Postprzez wandex » N maja 27, 07 19:32

Sorry,nie miało to tak zabrzmieć jak to odebraliście.Nie jest to żadna desperacja,tylko chcę,żeby wszystko grało na 100%.
Do "Paroxa"-nie wiem o co ci chodzi z tymi błędami(to chyba nie był temat postu)
Do "Mattricka"-ta ironia to chyba nie na miejscu-sam miałeś zarzuty co do validacji
Do "HV"- zrobiłem jak radziłeś,na razie czekam,aż przełknie to serwer.Dzięki

Z tego co na razie zauważyłem na mojej stronie w linijce z kodem reklamy na jej końcu wkradł się znak mniejszości"<" za </div>.Może to jest przyczyna?
wandex
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn kwi 30, 07 19:20

Postprzez Mattrick » N maja 27, 07 19:59

Miałem - gdy było 30+ błędów.
Mattrick
 
Posty: 48
Dołączył(a): N kwi 08, 07 18:54

Postprzez HV » N maja 27, 07 21:06

wandex napisał(a):Do "HV"- zrobiłem jak radziłeś,na razie czekam,aż przełknie to serwer.Dzięki
Nie do końca zrobiłeś to po mojej myśli :-P uwzględniłeś to w style.css ale w indeksie kod
Kod: Zaznacz cały
<body bgcolor="#CCCCCC" text="#000000">
zamień na
Kod: Zaznacz cały
 <body>


wandex napisał(a):Z tego co na razie zauważyłem na mojej stronie w linijce z kodem reklamy na jej końcu wkradł się znak mniejszości"<" za </div>.Może to jest przyczyna?
Tak, jest tak
Kod: Zaznacz cały
<body bgcolor="#CCCCCC" text="#000000"<noscript></noscript><div><script type="text/javascript" src="http://img.ugu.pl/advert.js"></script></div>
>
a w założeniu ma być tak
Kod: Zaznacz cały
<body bgcolor="#CCCCCC" text="#000000"><noscript></noscript><div><script type="text/javascript" src="http://img.ugu.pl/advert.js"></script></div>
HV
 
Posty: 26
Dołączył(a): So maja 26, 07 12:52

Postprzez parox » Pn maja 28, 07 08:26

wandex napisał(a):S
Do "Paroxa"-nie wiem o co ci chodzi z tymi błędami(to chyba nie był temat postu)

Nie wiem czy zauważyłeś ale to tylko podpis :lol:
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Postprzez wandex » Pn maja 28, 07 17:04

Do "HV"-zmieniłem w indexie kod.Wyrzuciłem wszystko z <body>,na serwerze pokazuje zmiany,natomiast,gdy w sieci otworzy się źródło strony-kod jest po staremu tzn.<body jest z bgcolor,text i background,ale strona wyświetla się prawidłowo.Nie wiem czemu te zmiany na ftp nie są widoczne w sieci.
wandex
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn kwi 30, 07 19:20

Postprzez HV » Pn maja 28, 07 18:11

wandex napisał(a):<body jest z bgcolor,text i background,ale strona wyświetla się prawidłowo.Nie wiem czemu te zmiany na ftp nie są widoczne w sieci.
U mnie <body> jest już bez bgcolor, text i background, ale reklama jest dalej źle wklejana w <body> - należy liczyć, że w przyszłości zostanie to naprawione :smile:
HV
 
Posty: 26
Dołączył(a): So maja 26, 07 12:52

Postprzez ugu » Pn maja 28, 07 18:20

Już nad tym pracuję.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez wandex » Wt maja 29, 07 18:25

Jeszcze krótko do admina.Teraz <body> jest OK,ale za to reklama wkleiła się do<body>i nie jest wyświetlana na mojej stronie,zamiast niej w rogu wyświetla się znak >

tak teraz wygląda kod:

<body<noscript></noscript><div><script type="text/javascript" src="http://img.ugu.pl/advert.js"></script></div>
>
wandex
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn kwi 30, 07 19:20

Postprzez ugu » Wt maja 29, 07 21:02

Poprawiłem problem z ">"
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez wandex » Śr maja 30, 07 08:18

Dzięki-teraz strona sie validuje poprawnie

[ Dodano: Sro Maj 30, 07 15:34 ]
Znowu ten sam problem ze znaczkiem ">"-rano było dobrze,teraz już nie

[ Dodano: Wto Cze 05, 07 09:42 ]
Teraz jest już wszystko wporządku.Temat można zamknąć.
wandex
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn kwi 30, 07 19:20


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron