Komercjalizacja serwera

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Komercjalizacja serwera

Postprzez ZIOM » Śr kwi 18, 07 20:38

Znam z życia to, że wszystkie fajne darmowe serwery jak zdobędą wielu użytkowników to są komercjalizowane lub dostaną full reklam po pachy. Mam pytanie... kiedy serwer zostanie skomercjalizowany w ten sposób i czy dotychczaswi użytkownicy zachowają darmowe konta czy będą zmuszeni wykupić je?

Zależy mi na dobrym freehostingu ale o taki bardzo cieżko. Tej jest wprost idelany. :razz:
ZIOM
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr kwi 18, 07 20:31

Postprzez Mattrick » Śr kwi 18, 07 21:55

Prawdopodobnie będzie możliwość wykupienia braku reklam za określoną kwotę (SMS). Poszukaj na forum.
Mattrick
 
Posty: 48
Dołączył(a): N kwi 08, 07 18:54

Postprzez ugu » Cz kwi 19, 07 00:17

Serwer będzie zawsze free, nie planuję rezygnacji z darmowych kont.

Odnośnie reklam to mają być mało uciążliwe. Zresztą mógłbym włączyć już je teraz, ale jak widzicie ich nie ma. Zmieniam soft tak aby wklejał je inteligentniej niż konkurencja. Jak wyjdzie to zobaczymy w każdym razie nie ma robić za dużo bałaganu na waszych stronach. Będzie też możliwość wyłączenia reklam, ale najpierw muszę je wprowadzić :)
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez Mattrick » Cz kwi 19, 07 06:31

Tylko jak coś to wklejaj tak, żeby nie pluły się walidatory i chrzaniły skrypty, bo na mojej stronie (100% HTML 4.1 i CSS 2) na yoyo.pl było aż 40 (!) błędów i większość javascriptów nie działała, bo posiadała w sobie kod reklam.
Mattrick
 
Posty: 48
Dołączył(a): N kwi 08, 07 18:54

Postprzez kraski » Pt kwi 20, 07 20:49

Z tego co tak myślę że powinno byc jakies ograniczenie tych kont jeśli to ma być hosting :( Niestety nie chce aby upadl po paru miesiacach czy beda reklamy po pachy :/
kraski
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt kwi 20, 07 20:46

Postprzez Respect » So kwi 21, 07 00:20

Serwis się rozwija i jak na razie ograniczenie kont jest zbędne. Nie zapowiada się żeby miało coś upadać. Wręcz przeciwnie rozwija się stosunkowo szybko i na poziomie.
Avatar użytkownika
Respect
 
Posty: 303
Dołączył(a): Cz kwi 05, 07 15:10


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron