Problem z adresem forum.

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Problem z adresem forum.

Postprzez Kopek » So lut 11, 12 18:56

Witam!
Niedawno założyłem sobie konto hostingowe, a także przekierowałem dns-y domeny na ten hosting. Problem jest dość nietypowy, gdyż, gdy wpiszę w pasek przeglądarki swoją domenę z przedrostkiem www, to strona ładuje się normalnie, natomiast, jeśli wpiszę bez niego, to informuje mnie, że dana strona nie istnieje. Domena przekierowana jest prawidłowo, ponieważ informacja o błędzie opatrzona jest w link kierujący do UGU. Co mam robić?
Kopek
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lut 11, 12 18:51

Re: Problem z adresem forum.

Postprzez parox » So lut 11, 12 22:25

Podaj więcej szczegółów. Mianowicie dokładny adres strony, gdzie ją zarejestrowałeś (serwis) i surfix domeny (pl/com/net/org itp.)

W ów czas będziemy mieli szersze pole manewrów by znaleźć winę na serwerze bądź też u usługodawcy.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: Problem z adresem forum.

Postprzez Kopek » N lut 12, 12 09:03

Zależy mi na prywatności mojej strony (na razie).
Skoro domena poprawnie osiadła na Waszych DNS-ach to raczej nie tutaj trzeba szukać winy. Sufix domeny to co.cc.
Dziękuję za zainteresowanie.
Kopek
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lut 11, 12 18:51

Re: Problem z adresem forum.

Postprzez parox » N lut 12, 12 11:49

Rozumiem. Wydaje mi się iż jest to konfiguracja serwera. Jeśli zależ Ci na prywatności, skontaktuj się z administracją poprzez Formularz na stronach ugu, przynajmniej im podając adres domeny, gdyż należy dodać odpowiednie regułki w plikach konfiguracyjnych. Zatem przynajmniej oni musieli by znać Twój słodki sekret.

Pozdrawiam i Powodzenia :)
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: Problem z adresem forum.

Postprzez percoz » Cz lut 16, 12 16:49

Wyczyść cache przeglądarki. Często to wystarczy aby strony wyświetlały się prawidłowo zarówno z przedrostkiem ".www" jak i bez niego.

W przypadku gdyby to nie pomogło, w celu rozwiązania problemu będziesz musiał podać adresy swoich stron lub nazwę konta (najlepiej poprzez zgłoszenie z formularza kontaktowego)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron