Czy moja strona jest aktywna?

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Czy moja strona jest aktywna?

Postprzez K4P1K » N lut 19, 12 18:44

Siemanko! Zarejestrowałem swoją stronkę internetową na hostingu ugu.pl. Zastanawiam się jednak, czy aby na pewno wszystko dobrze zrobiłem. Tzn. dobrze przechodziłem przez kolejne kroki instalacji. W końcu wyświetliła mi się informacja o treści:
Kod: Zaznacz cały
Funkcja mail() wymaga aby nadawcą był adres email założony u nas, powodem tego ograniczenia jest stosowanie przez serwery pocztowe filtrów SPF

Jeśli chcesz wysyłać wiadomości przy pomocy tej funkcji to pamiętaj dodać konto email i ustawić jego adres jako nadawcę.

OK, myślę sobie. Niepokoi mnie jednak, że przy napisie STATUS: jest napisane "Oczekuje na dodanie na dodanie"
Czy na pewno wszystko dobrze zrobiłem? Może teraz kolej na administrację. Trochę się boję, bo zakładając moje poprzednie strony na pozostałych hostingach najczęściej strona działała zaraz po wykonaniu. A gdy wbijam na moją wyskakuje mi "ERROR 404 NOT FOUND". Jestem pewien, że adres poprawnie wpisałem.
K4P1K
 
Posty: 3
Dołączył(a): N lut 19, 12 18:36

Re: Czy moja strona jest aktywna?

Postprzez parox » N lut 19, 12 22:45

Informacja którą podałeś w znacznikach CODE, to jedynie informacja dla Ciebie, iż jeśli chcesz by działało na forum załóżmy przypomnienie hasła poprzez e-mail, musisz wpierw skonfigurować ustawienia forum, używając danych mailowych.

Prawda, jeśli masz informację obok nazwy strony "Oczekuje na dodanie" - Musisz trochę poczekać. Z reguły nie zajmuje toi długo aczkolwiek jeśli jest już to dosyć spory kawał czasu, proszę podaj tutaj bądź też poprzez formularz kontaktowy UGU, nazwę Twojego konta oraz adres strony, który właśnie oczekuje. ERROR 404, wyskakuje gdyż w sumie jest już założona strona, aczkolwiek jeszcze nie ma na niej danych. W panelu musiał wyskoczyć Ci błąd, bądź używasz przeglądarki która zapisuje stan, jak np. Opera.

Poczekaj cierpliwie, sprawdź z innej przeglądarki jeśli za jakąś godzinę dwie dalej nic nie będzie, jak mówiłem skontaktuj się z administracją poprzez formularz bądź forum.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron