pomocy

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

pomocy

Postprzez arek0000 » So mar 17, 12 20:27

Witam ja pierwszy raz robię coś takiego . W oprogramowaniu wybrałem drupala podobno dobry szybki i wgl. gicior wcześniej bawiłem się troszkę wordpresem . Mam taki problem w drupalu trzeba podać nazwę bazy danych msql użytkownika i hasło otóż zrobiłem bazę wpisuję nazwę którą mam napisaną w panelu klienta w bazach msql użytkownika i hasło no i wyskakuje mi taki oto błąd :

In order for Drupal to work, and to continue with the installation process, you must resolve all issues reported below. For more help with configuring your database server, see the installation handbook. If you are unsure what any of this means you should probably contact your hosting provider.

Nie udało się podłączyć do serwera bazy danych. Serwer zwraca następujący komunikat błędu: SQLSTATE[HY000] [2002] Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2).

Czy serwer bazy danych jest włączony?
Czy istnieje baza danych i wprowadzono poprawnie jej nazwę?
Czy podano poprawnie nazwę konta i hasło do bazy?
Czy podano poprawnie adres komputera na którym uruchomiony jest serwer bazy danych?


Proszę powiedzcie mi co ja źle wpisuję wszystko co tam mogłem to wpisałem nie wiem hasło wpisuje na 1 000 % poprawne
arek0000
 
Posty: 2
Dołączył(a): So mar 17, 12 20:20

Re: pomocy

Postprzez percoz » So mar 17, 12 23:23

Sprawdź, czy podajesz właściwy adres serwera MySQL. Pamiętaj, że nie może to być localhost. Prawidłowy adres serwera MySQL jest podany w Panelu Klienta w zakładce "Bazy MySQL -> Zarządzaj"
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: pomocy

Postprzez arek0000 » Cz mar 29, 12 13:05

Dziękuję serdecznie już wiem co za idiotyzm zrobiłem xD :D
arek0000
 
Posty: 2
Dołączył(a): So mar 17, 12 20:20


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron