Wpisałem dns'y, poczekałem 24h i nic..

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Wpisałem dns'y, poczekałem 24h i nic..

Postprzez omfg » Wt kwi 03, 12 21:51

Witam! Zakupiłem ostatnio domenę na stronie www.nazwa.pl , podłączyłem ją tutaj pod ugu, według instrukcji.. Wpisałem wasze dns'y tam w konfiguracji domeny i wszystko bla bla.. Minęło powyżej 24 godzin (tyle ile miało) a nadal nic..

Znaczy się w panelu klienta u was pokazuje się taka informacja ;

Kod: Zaznacz cały
Status:Oczekuje na delegacje
Ważne informacje: Proszę odczekać około 30 minut po dodaniu domeny i przed wpisaniem naszych DNS u operatora.

Pełna aktywacja domeny jest możliwa dopiero po wskazaniu naszych serwerów DNS (ns.ugu.pl i ns2.ugu.pl) jako obsługujących twoją domenę. Jeżeli już to zrobiłeś to sprawdź czy nasz system widzi ją prawidłowo.

UWAGA: Jeżeli przenosisz istniejącą domenę z innego serwera hostingowego, cała operacja może potrwać nawet kilkanaście godzin. Związane to jest z pamięcią podręczną serwerów DNS. Problem ten nie powinien się pojawić w przypadku nowych domen.


Wchodząc na tą domenę [ www.worldchampioncenter.pl ] pokazuje się wasza reklama i że strona tam nie istnieje ale nadal w panelu pokazuje że oczekuje na delegację. Zależy mi również na czasie.. nie wiem po prostu czy mogę zacząc robić stronę czy nie przez ten status tam. Moje konto ; Omfg , domena ; worldchampioncenter.pl

Również nie wiem jak potem ustawić ftp do strony chyba że to jak już domena się "zdelegacjuje"..
omfg
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt kwi 03, 12 21:38

Re: Wpisałem dns'y, poczekałem 24h i nic..

Postprzez parox » Wt kwi 03, 12 22:29

Rozwiązanie Twojego problemu jest zdumiewająco proste... Mianowicie, strona POMYŚLNIE została dodana na nasze serwery, aczkolwiek, na koncie FTP pod właśnie ów domeną, nie istnieją jeszcze żadne pliki.

Połącz się z naszymi serwerami pod ftp, i wprowadź tam swój system zarządzania treścią, bądź też najzwyczajniejszą stronę stworzoną w jakimś języku przez Ciebie :)

W ów czas na pewno powinno zadziałać.

Powodzenia i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: Wpisałem dns'y, poczekałem 24h i nic..

Postprzez percoz » Śr kwi 04, 12 09:31

Domena została zaparkowana poprawnie. Następnym krokiem powinno być utworzenie w Panelu Klienta nowej strony o nazwie wykupionej domeny (w tym przypadku www.worldchampioncenter.pl), a następnie wrzucenie zawartości strony na jej konto FTP (CMS lub strona stworzona ręcznie).
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron