PROBLEM Z ZALOGOWANIEM DO PANELU

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

PROBLEM Z ZALOGOWANIEM DO PANELU

Postprzez Koncertyxx » Pn kwi 23, 12 19:06

Witam,
I mam kolejny problem, mianowicie nie mogę się zalogować do panelu. Chyba nie zostałem zbanowany, gdyż na stronie są pliki , regularnie loguję się na ftp, mail działa mi normalnie i serwery ftp też tylko do panelu się nie mogę zalogować..... Logowałem się w ciągu ostatnich 3 miesięcy :) Z góry dziękuję za pomoc
Koncertyxx
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr lut 22, 12 11:23

Re: PROBLEM Z ZALOGOWANIEM DO PANELU

Postprzez parox » Pn kwi 23, 12 20:57

Próbowałeś "Przypomnienia hasła"?

Możesz użyć formularza kontaktowego UGU, podając tam Twój e-mail oraz nazwę użytkownika, opisując także co się dzieje. Administracja niebawem powinna to odblokować.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: PROBLEM Z ZALOGOWANIEM DO PANELU

Postprzez Koncertyxx » Śr kwi 25, 12 21:32

Hmm :D zapomniałem napisać, że oczywiście próbowałem przypomnienia hasła :D Poszedł mail do administracji już dawno :) Chodzi o to, że zrobiłem coś bardzo głupiego... mianowicie zmieniłem e-mail do przypomnienia hasła na ten założony na ugu .... i od tego momentu nie mogę się zalogować do panelu ani przypomnieć hasła :/ Tak mi się wydaje...
Koncertyxx
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr lut 22, 12 11:23

Re: PROBLEM Z ZALOGOWANIEM DO PANELU

Postprzez wargo » Cz maja 03, 12 19:10

A ze znanym ci hasłem? Jaki masz problem? A jeżeli chodzi o mail to logujesz się do innego panelu by przeglądać wiadomości, na inne hasło, też nie pamiętasz?
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: PROBLEM Z ZALOGOWANIEM DO PANELU

Postprzez percoz » Pt maja 04, 12 12:21

Adres e-mail został przypomniany. Zamykam temat z powodu braku odpowiedzi od autora.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron