blokada konta

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

blokada konta

Postprzez bigos1990 » Pt lip 20, 12 07:33

Wybaczcie ale nie mogłem potwierdzić ani emaila ani przesłać do was informacji w dziale kontakt ponieważ wyskakuje błąd


Forbidden (403)

CSRF verification failed. Request aborted.

You are seeing this message because this HTTPS site requires a 'Referer header' to be sent by your Web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.

If you have configured your browser to disable 'Referer' headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for 'same-origin' requests.

More information is available with DEBUG=True.


Proszę o odblokowanie mojego konta. Głównie opiera się na tym koncie strona religijna - nie wiem w czym ona wam przeszkadza, że ją blokujecie..
bigos1990
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt lip 08, 08 23:14

Re: blokada konta

Postprzez wargo » Pt lip 20, 12 17:49

Podaj adres
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: blokada konta

Postprzez percoz » Pt lip 20, 12 18:37

Konto zostało odblokowane.

Blokada konta została nałożona z powodu braku aktywności (braku logowania do Panelu Klienta w ciągu ostatnich 3 miesięcy) oraz braku potwierdzenia aktywności konta za pomocą linków zawartych w wiadomościach wysyłanych na skrzynkę e-mail powiązaną z kontem.

Aby uniknąć blokady z tego powodu w przyszłości, proszę sprawdzać skrzynkę pocztową powiązaną z kontem, lub regularnie logować się w Panelu Klienta.


Wyszedłem z założenia że twój login jest identyczny zarówno na forum jak i w hostingu.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: blokada konta

Postprzez bigos1990 » Pt lip 20, 12 22:20

Dobre założenie - a dlaczego wam ten błąd wyskakuje ?
bigos1990
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt lip 08, 08 23:14

Re: blokada konta

Postprzez wargo » N lip 22, 12 20:47

Pod jakim adresem?
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności