Banery do mojego forum mają złe obrazki

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Banery do mojego forum mają złe obrazki

Postprzez yahhoo » Cz paź 04, 12 09:01

Witam!
Mam u WAs zadokowaną domenę i linki z innych forów prowadzące do mojego forum wyświetlają baner waszego hostingu, a nie obrazek z mojego forum przykład
http://www.nszzpw.pl/strony.strona.4.0.html zamiast mojego obrazka /forum_prac_wojska.jpg wyświetla się baner ugu.pl
dlaczego tak się dzieje
yahhoo
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr mar 05, 08 09:59

Re: Banery do mojego forum mają złe obrazki

Postprzez percoz » Cz paź 04, 12 16:51

Powodem takiego wyświetlania grafiki, jest blokada hotlinkowania (wyświetlania grafik znajdujących się na naszych serwerach na stronach, które nie są założone w naszym hostingu).

Dodatkowo, hotlinkowanie jest naruszeniem naszego regulaminu, a dokładnie punktu mówiącego: "Użytkownik nie może hotlinkować z zewnętrznych serwisów do plików znajdujących się na jego koncie."

Blokadę tą jednak można usunąć, poprzez wykupienie usługi wyłączenia reklam na swoim koncie. Usunięcie blokady hotlinkowania jest niejako dodatkowym bonusem do wyłączenia reklam.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Banery do mojego forum mają złe obrazki

Postprzez yahhoo » Cz paź 04, 12 17:13

Ok, poproszę o zmianę kodu w linkach do forum z innych serwisów, czy jeżeli kupię wyłączenie reklam, będę mógł zamieścić swoje reklamy???
yahhoo
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr mar 05, 08 09:59

Re: Banery do mojego forum mają złe obrazki

Postprzez percoz » Pt paź 05, 12 10:13

Na stronach utworzonych na naszym hostingu, można umieszczać własne reklamy, pod warunkiem że spełniają one regulaminy Ugu.PL Google AdSense.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron