problem z FTP

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

problem z FTP

Postprzez spide » Pn sty 07, 13 20:14

WItam. mam problem z FTP:

- włącza się pod strona do logowania
- loguję się, wchodzi do plików...
- i tu jest problem gdy chcę przesłać pliki ! nie chce iść dalej stoi wszystko w miejscu i się namyśla nie wiadomo na co !, po czasie wywala , albo wywala z logowania. Próbowałem nawet przez total commander przesłać to nawet nie chce wejść na serwer / nie chce się zalogować ;/

Co się dzieje z FTP że tak zamula. Nadal jakieę prace techniczne?
spide
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 07, 13 17:50

Re: problem z FTP

Postprzez Grzeg » Pn sty 07, 13 23:53

spide napisał(a):WItam. mam problem z FTP:

- włącza się pod strona do logowania
- loguję się, wchodzi do plików...
- i tu jest problem gdy chcę przesłać pliki ! nie chce iść dalej stoi wszystko w miejscu i się namyśla nie wiadomo na co !, po czasie wywala , albo wywala z logowania. Próbowałem nawet przez total commander przesłać to nawet nie chce wejść na serwer / nie chce się zalogować ;/


Ja mam tak samo od 4 stycznia :( a nie raz w ogóle nie mogę połączyć się z FTP - katalogi
Avatar użytkownika
Grzeg
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn sty 07, 13 14:03

Re: problem z FTP

Postprzez osztenkurden » Wt sty 08, 13 13:47

Ja też nie mogę się zalogować do FTP - ani przez FileZillę, ani przez WebFTP. Ledwo niektóre podstrony się ładują, a czasem po prostu ładuje się tylko tytuł i się zatrzymuje.
osztenkurden
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt gru 29, 09 14:13

Re: problem z FTP

Postprzez spide » Wt sty 08, 13 17:31

Teraz nawet nie wchodzi do plików, tylko zostaje białe tło ;/ i nie mówcie że to problemy z łączem klientów.
spide
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 07, 13 17:50

Re: problem z FTP

Postprzez percoz » Śr sty 09, 13 10:41

Problemy których doświadczaliście, związane były z atakami na nasze serwery, które trwają ciągle od kilku dni.
Na chwilę obecną udało nam się ograniczyć skalę ataku i trwają prace nad przywróceniem poprawnego funkcjonowania wszystkich usług.

Połączenia FTP powinny zacząć działać w ciągu kilku następnych godzin.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron