Odradzam korzystanie z serwisu UGU!!!

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Odradzam korzystanie z serwisu UGU!!!

Postprzez taurus830 » Wt sty 08, 13 14:03

Witam.Na wstępie proszę o usunięcie mojej strony jak i konta,gdyż nawet tego nie idzie zrobić!!!2 razy już był problem z moją stroną w przeciągu niecałego miesiąca,więc co z Was za "serwis www".
Moja strona to TaurusSeciki.ugu.pl i chcę aby została zlikwidowana jak i moje konto,gdyż sam nie potrafię tego zrobić,ponieważ występuje błąd,oczywiście z Waszej strony.Człowiek poświęca tyle czasu i pracy nad tworzeniem wlasnej strony a tu traci w mgnieniu oka bo nie jestescie zabezpieczeni odpowiednio co do atakow.Nie bee sie wiecej rozpisywal bo to nie ma sensu i tak wysnujecie swoja madrosci zeby wyjsc obronna reka.

Jeszcze raz prosze o usuniecie konta taurus830,oraz strone taurusseciki.ugu.pl
taurus830
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pt gru 07, 12 19:14

Re: Odradzam korzystanie z serwisu UGU!!!

Postprzez Grzeg » Śr sty 09, 13 10:02

Ludzie włączcie te serwery chociaż na chwilę, muszę poinformować ludzi co się dzieje, bo na razie mam tylko tło.....
Ja rozumiem że są problemy, ale trwa to już prawie tydzień.
Kod: Zaznacz cały
http://wstaw.org/h/0969cd6022d/
Avatar użytkownika
Grzeg
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn sty 07, 13 14:03

Re: Odradzam korzystanie z serwisu UGU!!!

Postprzez percoz » Śr sty 09, 13 10:45

Problemy których doświadczaliście, spowodowane były trwającymi od kilku dni atakami na nasze serwery.

Na chwilę obecną, udało nam się ograniczyć skalę ataku i trwają pracę mające na celu przywrócenie poprawnego funkcjonowania wszystkich usług.

Połączenia FTP powinny zacząć ponownie działać w ciągu kilku najbliższych godzin.

--

taurus830 - Aby usunąć konto musisz usunąć wszystkie strony, bazy danych, oraz konta e-mail, które się na ni znajdują. Z tego co widzę udało Ci się usunąć większość z nich. Po usunięciu ostatniej strony, która została, puste konto zostanie skasowane po upływie miesiąca.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Odradzam korzystanie z serwisu UGU!!!

Postprzez rafozaur » Śr sty 09, 13 21:15

Ataki typu DDoS, które pewnie są poczęstowane serwery ugu, są trudne do odparcia, ponieważ działają z zewnątrz. Można poczytać ogólnie jak to działa np. tu:

http://www.networld.pl/news/378668/Ataki.DDoS.jak.sobie.z.nimi.radzic.html

Trudno za to obwiniać administratorów. Może admini by napisali jakąś szerszą notkę to użytkownicy by bardziej zrozumieli o co chodzi.
rafozaur
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt maja 22, 12 10:00


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron