Odblokowanie strony www.greenday.ugu.pl

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Odblokowanie strony www.greenday.ugu.pl

Postprzez cabrillo » Pt cze 07, 13 23:49

Witam.
Bardzo zależy mi na odblokowaniu mojej strony greenday.ugu.pl, która była nieaktywna dosyć spory czas. Jeśli nie będzie to możliwe, to chciałbym chociaż odzyskać dane, które się na niej znajdowały. Posiadam potrzebne hasła do niej.
Pozdrawiam, Michał.
cabrillo
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt cze 07, 13 23:41

Re: Odblokowanie strony www.greenday.ugu.pl

Postprzez percoz » Pt cze 14, 13 15:18

Blokada została nałożona z powodu braku potwierdzenia chęci dalszego użytkowania domeny. Aktywność można było potwierdzić za pomocą linku zawartego w wiadomościach e-mail wysyłanych na adres powiązany z kontem.

Konto zablokowane z tego powodu można odblokować samodzielnie po zalogowaniu się do Panelu Klienta. Należy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Aby uniknąć blokady z tego powodu w przyszłości, należy logować się do Panelu Klienta przynajmniej raz na 2 miesiące, lub potwierdzić chęć dalszego użytkowania strony gdy na adres e-mail powiązany z kontem przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Odblokowanie strony www.greenday.ugu.pl

Postprzez cabrillo » N cze 16, 13 03:02

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Chciałbym odzyskać pewne dane z serwera, ponieważ miałem tam całą masę podstron i informacji, poza tym bardzo możliwa byłaby reaktywacja strony z racji na dużą chęć dawnych użytkowników.

Jedynym moim problemem jest to, że zapomniałem nazwy użytkownika i nazwy maila (posiadam kilka maili i właśnie dla tej strony był stworzony osobny) i tu moje pytanie czy byłaby możliwość podania mi samej nazwy użytkownika do panelu klienta lub chociaż maila do tego konta, bo bez tego nie mogę nawet ruszyć tej sprawy. Bardzo proszę o wyrozumiałość.
cabrillo
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt cze 07, 13 23:41

Re: Odblokowanie strony www.greenday.ugu.pl

Postprzez percoz » Pn cze 17, 13 08:42

Jedynym sposobem na odzyskanie adresu e-mail powiązanego z kontem, jest przesłanie przez Pana (za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie https://www.ugu.pl/contact) wszystkich adresów e-mail które mogły być użyte do tworzenia konta na naszym hostingu. Jeżeli któryś z podanych adresów będzie taki sam jak adres e-mail powiązany z kontem, wyślemy na niego wiadomość, która pozwoli Panu stwierdzić który adres został użyty.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności