Strona 1 z 1

Problem z instalacją

PostNapisane: So lut 01, 14 22:06
przez Nyks
Witam,
chciałam u was, na waszym hostingu zainstalować forum PHP3, lecz napotkałam następujące błędy:
- Próby logowania do klienta FTP (a próbowałam dwoma programami, linkiem i 'web ftp') kończyły się niepowodzeniem, z powodu, jak piszą, zbyt długiego czasu logowania bądź błędnych danych.
- Każdorazowa próba wejścia na forum, które technicznie winno być zainstalowane poprawnie, kończyły się wywaleniem strony internetowej, gdyż 'nie znaleziono adresu', bądź 'strona internetowa jest niedostępna'. Sama instalacja jednakże przebiegała bez problemowo i, jak by się zdawało, poprawnie. Baza danych tej domeny dalej jest jednakże pusta. Tak jakby została wyczyszczona, a tego nie zrobiłam.
- Każdorazowa próba instalacji kończyła się (z tego co widzę) jedynie pustym poleceniem. Proces instalacji nie rozpoczynał się na nowo, nawet po próbie zainstalowania skryptu na innej domenie podpiętej pod konto.
- Próba instalacji forum na MyBB również kończyła się niepowodzeniem.

Gdyby więc znalazła się osoba, która pomogłaby mi rozwiązać te problemy, bądź poradzić inne rozwiązania, byłabym wdzięczna.

Aha, i jeszcze jedno. Próbowałam wejść na jedno z forów na waszym hostingu i również problem z połączeniem się doń. Ba, na każdą stronę z waszego hostingu wejść nie mogę.

Edit:
Temat można zamknąć. Problem już zażegnany.

Edit2:
Przepraszam, za zamieszanie, ale ponownie pojawiają się wczorajsze błędy. Ktoś może mi z nimi pomóc?

Re: Problem z instalacją

PostNapisane: Pn lut 10, 14 10:34
przez percoz
Podaj adres strony której dotyczy problem.

Re: Problem z instalacją

PostNapisane: Pt lut 21, 14 16:15
przez ciecher92
Czy próbowałeś poprzez /index.php na końcu do domeny dopisywać? Czasami jeśli masz np. w katalogu index.html i index.php może być konflikt.