problemy z logowaniem się na ftp

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

problemy z logowaniem się na ftp

Postprzez toll » Śr cze 25, 14 20:53

Ciągle wyskakują mi jakieś błędy... Mam zainstalowanego wordpressa. Nie mogę dodawać zdjęć (kiedyś informatyk mi podpowiedział, żeby jakiś folder założyć w web ftp, ale za chiny nic już nie pamiętam...) i nie mogę zmienić motywu, bo logując się do ftp przy instalacji jest "Nie udało się połączyć z serwerem FTP toll.ugu.pl:21" a przecież wpisuje dane poprawnie, bo tak samo się loguje do web ftp... pomóżcie... :(

o, i jeszcze przy aktualizacjach gdy dochodzi do logowania na ftp też błąd... :( :( :(
toll
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr cze 25, 14 20:46

Re: problemy z logowaniem się na ftp

Postprzez dobowy » Wt lip 01, 14 10:34

Możesz podać co wpisywałeś w Nazwie serwera i Nazwie użytkownika FTP przy instalacji motywu z panelu wp?
Wgrywałeś motyw dedykowany, czy sam go pisałeś?

Pliki w panelu dodawałeś za pomocą zakładki Media następnie dodaj nowe, czy bezpośrednio w zakładce Wpisy jako do wpisu?
dobowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz cze 26, 14 10:42

Re: problemy z logowaniem się na ftp

Postprzez toll » N lip 06, 14 20:28

nazwa serwera: toll.ugu.pl
nazwa użytkownika: toll.ugu.pl
hasło: hasło takie jak do web ftp
typ połączenia: ftp
i nic :( obojętnie czy rano czy wieczorem zawsze ten sam błąd...

A zdjęcia próbowałam np. poprzez personalizację i wgrywanie tła to nic się nie działo, a przez media w kokpicie pojawia się błąd o braku jakiegoś folderu...
Dobra, udało mi się rozwiązać problem z wgrywaniem zdjęć przez dodaj nowe media, ale wciąż nie mogę zmienić obrazu w nagłówku i tła z widoku strony...
toll
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr cze 25, 14 20:46

Re: problemy z logowaniem się na ftp

Postprzez dobowy » Pn lip 07, 14 09:06

Rozumiem, że łączysz się jakimś klientem FTP, coś jak FileZilla jeśli tak to sprawdź czy nie masz zablokowanego portu do połączenia ftp (21). Jeśli używasz Windowsa sprawdź czy nie blokuje tego firewall (dodaj wyjątek).
dobowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz cze 26, 14 10:42

Re: problemy z logowaniem się na ftp

Postprzez marekwisniewski0 » Śr lip 23, 14 11:48

Jeśli łączysz się przez FileZilla to może spróbuj Total Commanderem. W moim przypadku to pomogło.
marekwisniewski0
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lip 10, 14 14:06


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron