Problem z domena dns

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Problem z domena dns

Postprzez Slimar » N lis 01, 15 12:55

Witam,

Zakupilem domenę w serwisie nazwa.pl o nazwie meskamarka.pl. Przekierowalem ja na dnsy ugu.pl. W celu sprawdzenia poprawności przekierowania po 3dniach skontaktowałem sie z helpdeskiem nazwa.pl. Potwierdzono iż wszystko jest ok.
Z perspetywy ugu dodałem domenę nazwa.pl meskamarka.pl
Strona na ugu to meskamarka.ugu.pl.
Po wpisaniu adresu meskamarka.pl wskakuje informacja ze strony ugu iż strona nie istnieje.
Gdzie moze tkwić problem? Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam,
Łukasz
Slimar
 
Posty: 1
Dołączył(a): N lis 01, 15 12:35

Re: Problem z domena dns

Postprzez percoz » Śr lis 04, 15 13:45

Zgodnie z odpowiedzią jaka została Panu wysłana na zapytanie złożone za pomocą formularza kontaktowego:

Jeżeli chce Pan przenieść stronę znajdującą się obecnie na naszym hostingu pod adresem
meskamarka.ugu.pl pod adres meskamarka.pl to należy:
- dodać na Pańskim koncie w naszym hostingu domenę meskamarka.pl
- ustawić rekordy NS dla tej domeny tak aby wskazywały na nasze serwery DNS (ns1.ugu.pl,
ns2.ugu.pl)
- po poprawnym dodaniu domeny na Pańskim koncie, należy dodać nową stronę www w domenie
meskamarka.pl
- przenieśc zawartość strony meskamarka.ugu.pl na konto FTP strony meskamarka.pl

Niestety nie ma możliwości zmiany nazwy domenowej istniejącej strony. Taka migracja musi
zostać wykonana zgodnie z powyższym opisem przez przeniesienie danych na nowo utworzoną
stronę.

W chwili obecnej wpisy NS dla domeny meskamarka.pl kierują na adresy zewnętrznych serwerów DNS
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron