całkowita blokada forum - brak dostępu.

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

całkowita blokada forum - brak dostępu.

Postprzez andronikus » Śr cze 07, 17 14:14

Ostatnio probówałem dostać się na własne forum ale bezskutecznie, przywrócenie czy zresetowanie hasła przez drugiego admina spełzło na niczym więc z panelu ugu.pl zmieniłem hasła dla ftp i mysql na to samo, niby (tak na wszelki wypadek). Niestety po tym zabiegu dostęp do forum dla wszystkich jest teraz zablokowany. Nie wiem co robić dalej. Po próbie wejścia na stronę forum pojawia się komunikat.

Obrazek


czy ktoś wie jak to rozwiązać? Z góry dzieki za wszelką pomoc.
andronikus
 
Posty: 4
Dołączył(a): N kwi 16, 17 22:18

Re: całkowita blokada forum - brak dostępu.

Postprzez percoz » Pn cze 12, 17 18:10

Zgodnie z informacją, która pan wkleił, użytkownik skonfigurowany w skrypcie forum za pomocą którego skrypt forum łączy się do bazy danych, nie ma uprawnień do bazy danych do której nastepuje połączenie.

Proszę upewnić się że w konfiguracji CMS posiada Pan prawidłowe hasło i użytkownika oraz serwer bazy danych.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: całkowita blokada forum - brak dostępu.

Postprzez andronikus » Wt cze 13, 17 08:18

Problem w tym, że nie wiem jak to zrobić.

Historia wygląda w ten sposób, że nie mogłem jako admin zalogować się na forum bo zapomniałem hasła.

Następnie wszedłem na ugu.pl i pozmieniałem wszystkie hasła dostępu na jedno, i okazało się, że strona już się nie pokazuje.

Czy byłbyś uprzejmy pokazać krok po kroku co mam konkretnie zrobić? Dla mnie trzeba łopatologicznie :)
andronikus
 
Posty: 4
Dołączył(a): N kwi 16, 17 22:18

Re: całkowita blokada forum - brak dostępu.

Postprzez percoz » Śr cze 28, 17 16:33

Jeżlei zmieniłeś haslo do bazy danych, to w pliku konfiguracyjnym skryptu forum którego uzywasz, musisz wpisać nowe hasło do bazy danych zamiast tego które miałeś ustawion poprzednio.

Jeżeli nie wiesz w którym pliku musisz wprowadzić zmianę, to daj znać jakiego skryptu forum używasz, postaram się coś podpowiedzieć.

Podaj również adres strony
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron