Reaktywacja strony oraz curl

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Reaktywacja strony oraz curl

Postprzez Bela » So wrz 02, 17 20:37

Strona szczurownia.ugu.pl jak ją reaktywować w panelu klienta skoro nie ma nigdzie informacji? Strona świeżo założona... zatem nie rozumiem jej zablokowania.

CO oznacza dokładnie
Funkcja mail() wymaga aby nadawcą był adres email założony u nas, powodem tego ograniczenia jest stosowanie przez serwery pocztowe filtrów SPF

Jeśli chcesz wysyłać wiadomości przy pomocy tej funkcji to pamiętaj dodać konto email i ustawić jego adres jako nadawcę.

Kiedy chcę podać email stąd nie mogę bo "Nie możesz zmienić na ten adres, konto pocztowe musi znajdować się poza naszym serwisem."

Czy strona obsługuje Curl? I czy jest możliwość przydzielania curl na jeden adres? Chodzi o wyświetlanie statystyk z radia
Bela
 
Posty: 1
Dołączył(a): So wrz 02, 17 20:29

Re: Reaktywacja strony oraz curl

Postprzez percoz » Pt paź 06, 17 15:46

Bela napisał(a):Strona szczurownia.ugu.pl jak ją reaktywować w panelu klienta skoro nie ma nigdzie informacji? Strona świeżo założona... zatem nie rozumiem jej zablokowania.


Strona została odblokowana i wyświetla się już prawidłowo.

Bela napisał(a):CO oznacza dokładnie
Funkcja mail() wymaga aby nadawcą był adres email założony u nas, powodem tego ograniczenia jest stosowanie przez serwery pocztowe filtrów SPF

Jeśli chcesz wysyłać wiadomości przy pomocy tej funkcji to pamiętaj dodać konto email i ustawić jego adres jako nadawcę.

Informacja o funkcji mail() oznacza, że aby wysyłać wiadomości e-mail za pomoca funkcji mail() w php, nalezy jako nadawcę takiej wiadomości (w konfiguracji skryptu lub CMS) ustawić adres e-mail założony na naszym hostingu.
Bela napisał(a):Kiedy chcę podać email stąd nie mogę bo "Nie możesz zmienić na ten adres, konto pocztowe musi znajdować się poza naszym serwisem."

Prawdopodobnie próbujesz zmienić adres e-mail który jest przypisany do konta w naszym systemie. Ten adres musi znajdować się na serwerach zewnętrznych

Bela napisał(a):Czy strona obsługuje Curl? I czy jest możliwość przydzielania curl na jeden adres? Chodzi o wyświetlanie statystyk z radia
[/quote]
Połączenia do serwerów zewnętrznych są domyślnie zablokowane z powodów bezpieczeństwa.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron