Czy mozna cos zrobic z rekalmom u gory???

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Postprzez Neo » Cz gru 20, 07 14:47

O to chodzi żeby się rzucała w oczy...
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rozny » Cz sty 03, 08 17:27

to moze ja wznowie temat wprowadzenia oplat za usuniecie tej badz co badz szpetnej reklamy. skoro jest ona potrzebna tylko (az) po to by oplacic serwer i lacze, to proponuje wziasc do serca uwagi uzytkownikow, ktorzy juz od roku (od poczatku?) prosza o wprowadzenie mozliwosci oplaty za wylaczenie tej reklamy... mysle, ze obliczenie polrocznego abonamentu nie powinno stanowic problemu. wiem, ze zawsze moge sobie zamowic jakis inny platny hosting itd. jednak skonfigurowalem juz sobie domene z kontem, i powiem, ze ugu panel, jest naprawde genialny w swojej prostocie i nie chcial bym sie przenosic na inny hosting. bardzo chetnie zlece jakis skromny (albo i nie skromny) przelew na rzecz ugu.pl za wylaczenie tej badziewnej reklamy. mam nadzieje, ze admin wreszcie wezmie sobie do serca uwagi swoich uzytkownikow w tej sprawie, bo stworzenie drugiego, platnego planu hostingowego nie jest bardzo skomplikowanym rozwiazaniem. wszak konto w banku ma praktycznie kazdy, a jak nie ma, to przekazy pocztowe funkcjonuja nawet dla nieletnich obywateli.

pozdrawiam
rozny
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz sty 03, 08 16:51

Postprzez Neo » Pt sty 04, 08 17:17

rozny napisał(a):uwagi uzytkownikow, ktorzy juz od roku (od poczatku?) prosza o wprowadzenie mozliwosci oplaty za wylaczenie tej reklamy..

zrozum że to nie jest takie proste. ugu.pl jest firmą.. a z tym już się kłopoty wiążą.

rozny napisał(a):bo stworzenie drugiego, platnego planu hostingowego nie jest bardzo skomplikowanym rozwiazaniem

No właśnie byś się zdziwił jaki to skomplikowany proces..
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ugu » N sty 06, 08 20:33

Pracuję nad nowym panelem i będzie w nim możliwość odpłatnego wyłączenia reklam. Nie wiem jednak czy opcja będzie od razu dostępna. Z wprowadzeniem takiej opcji opłat wiąże się konieczność utrzymania usług na odpowiednim poziomie i reszta spraw związanych z płatnym hostingiem.

Jeżeli jest ktoś bardzo zainteresowany opcją wyłączenia reklam i odpowiada mu aktualny stan usług to proszę o maila http://www.ugu.pl/contact.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez rozny » Wt sty 08, 08 22:25

jezeli ugu.pl jest zarejestrowana dzialalnoscia gospodarcza, to i tak odprowadza podatek od zyskow itd itd... Chyba, ze dziala jako instytucja non-profit. I prosze Cie Neo, nie rob glupcow z uzytkownikow ugu, bo po Twoich niektorych komentarzach mozna wywnioskowac, ze myslisz, ze ludzie nic nie wiedza....

Jezeli administrator jest w stanie utrzymac serwer z lichych oplat google adsense, to tym bardziej bedzie w stanie to zrobic pobierajac nawet niewielka oplate od swoich uzytkownikow... Serwer ugu dziala dosc sprawnie... Strony laduja sie calkiem szybko, to wszystko dziala jak trzeba... Stworzenie platnego planu hostingowego nie jest skomplikowanym procesem... Jest tak samo skomplikowane jak stworzenie darmowego planu hostingowego. Z tym, ze trzeba rozwiazac kwestie platnosci, co i tak w wiekszosci przypadkow zalatwia sie przelewem.

Jezeli ugu jest zarejestrowana firma, to i tak odprowadza podatki, wiec jedyne co by sie przy platnym planie zmienilo, to wielkosc podatku dochodowego...

pozdrawiam
rozny
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz sty 03, 08 16:51

Postprzez kwant » Cz sty 24, 08 15:34

A ja uważam, że ugu i tak dobrze zrobiła, że jest tylko 1 reklama, bo na innych serwerach to widziałem pop-up (jak ja tego nie znoszę). Akurat u mnie, to ta reklama ładnie wygląda (pasuje do skórki, ale to tylko chyba mój gust).
kwant
 
Posty: 27
Dołączył(a): So lis 10, 07 20:32

Postprzez wargo » Cz sty 24, 08 16:02

kwant napisał(a):bo na innych serwerach to widziałem pop-up (jak ja tego nie znoszę).


Ja wolę popup chyba niż reklama u góry chociaż tej na górze nie da się wyłlączyć.

Oczywiście reklama ta na górze mi również nie przeszkadza, wyjatkiem jest przesuwająca się reklama na jojo jednak ma mozliwość od niedawna zwiniecia jej ;)
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Poprzednia strona

Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności