_Ghost_Clan_

Zapoznaj się z zasadami tego działu
Zareklamuj swoją stronę utworzoną w serwisie UGU.PL

_Ghost_Clan_

Postprzez kseiko » Pt paź 02, 09 18:12

Be ready for Hell <!>

....................._Ghost_Clan_ From Unreal Tournament 2004.........................
Obrazek
......................................................................................................
Only on UGU.PL
Ostatnio edytowano Pn gru 14, 09 23:18 przez kseiko, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kseiko
 
Posty: 48
Dołączył(a): N wrz 13, 09 17:15

_Ghost_Clan_

Postprzez kseiko » Pn gru 14, 09 23:16

Witam :!:

Chcialbym dowiedziec sie jak sprawuje sie moja stronka na waszych komputerach - dla tego postanowilem stworzyc ankiete w ktorej podam pare punktow ktore mozecie zglosic jako najbardziej przeszkadzajace.

Oczywiscie musze wspomniec o problemie dlugiego czasu ladowania sie kazdej z podstron - ale pragne przypomniec ze strona ta jest przeznaczona dla osob ktore graja glownie w Unreal Tournament 2004 i podobnie jak gra - ta stronka posiada swoje wymagania sprzetowe.

Dalsze prace nad rozbudowa strony oraz jej mozliwa max. optymalizacja trwaja nadal.


Glosowac mozna na wszystkie punkty razem, ale prosilbym o odpowiedzi zgodne z waszymi odczuciami - Odpowiedzi mozna zmieniac.
Zapraszam administracje ugu - przygotowalem rowniez cos dla was 8)

>>ANKIETY DOSTĘPNE W TYM MIEJSCU<<
Avatar użytkownika
kseiko
 
Posty: 48
Dołączył(a): N wrz 13, 09 17:15

Re: _Ghost_Clan_

Postprzez kseiko » Pn paź 18, 10 22:37

Hey all

Dzięki waszym opiniom na temat funkcjonalności mojej prywatnej "małej" stronki mogłem dowiedzieć się jak zachowuje się ona zarówno pod wieloma przeglądarkami, typami komputerów (mocą graficzną i obliczeniową) oraz prędkościami łącza.

:idea: W sumie w całym roku 2009/2010 odnotowałem unikalnych wejść na stronę: 68 238 osób z takich krajów jak:
Polska, Niemcy, Belgia, Ukraina, Francja, Litwa, Finlandia, Wielka Brytania, Chile, Australia.

Jak pisałem na początku strona została utworzona na potrzeby mojego klanu w pełni polskiego o nazwie _Ghost_Clan_ .
Klan powstał w 2007 roku w odpowiedzi na niepokojący proces poszerzającego się braku i pustki polskich graczy na serwerach gry UT2K4, spowodowanym całkowitym brakiem zainteresowania bądź niewiedzą o istnieniu tej jakże wspaniałej i kultowej gry.
Dzięki tej stronie wielu nowych, młodych osób dowiedziało się czym jest ginąca już gra - tak łatwo dostępna za darmo w wersji demo z możliwością grania po sieci jaką jest Unreal Tournament 2004.
Wiele z tych osób dołączyło do nas by nieustannie walczyć, sprawdzać się i rozwijać swoje zmysły. Ale co jest najważniejsze to fakt że dzięki tym młodym osobą Polska potęga Klanów Unreal Tournament 2004 nie odejdzie w niepamięć tak szybko i nie zginie tu w Polsce.

Przez te długie lata dzięki hostingowi UGU, który doskonale bez jakichkolwiek problemów przechowywał i udostępniał naszą stronę udało się zrealizować moje główne postanowienie - rozreklamowania istoty gry tu w Polsce a dodatkowo pokazać że my Polacy dalej, jako gracze - tworzymy jedność.

Co czeka dalej stronę www.ghostclan.ugu.pl ? Mogę zagwarantować jako jej twórca, że jeśli UGU w dalszym stopniu będzie promowało tą stronę u Siebie to w niedługim czasie rozpocznę prace nad poprawioną wersją tej strony - czyli zoptymalizowanie, przyśpieszenie dostępu do podstron, znacznej poprawie jakości dźwięku i obrazu oraz dodaniu wielu interesujących animacji i efektów 3D. Dodatkowo dla UGU dołączę do mojej strony osobną podstronę / wizytówkę, zaproponowaną i ustaloną przez UGU - taki mały projekt na zamówienie oczywiście jako część Flasha w ramach za super hosting.

Na chwile obecną chciałbym podziękować właścicielowi UGU, z którym doskonale się współpracowało, za solidne podłoże ogromnego projektu. Wielkie THX ! :wink:

BTW, Sry że nie dokończyłem tutoriala z Flasha 2.0 ale obiecuje że go skończę myślę że w następnym roku bez problemowo :mrgreen:
Avatar użytkownika
kseiko
 
Posty: 48
Dołączył(a): N wrz 13, 09 17:15


Powrót do Reklamy stron UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron