MMOSHOCK.ugu.pl - Forum MMORPG

Zapoznaj się z zasadami tego działu
Zareklamuj swoją stronę utworzoną w serwisie UGU.PL

MMOSHOCK.ugu.pl - Forum MMORPG

Postprzez Rooness » Wt paź 19, 10 20:50

MMOSHOCK

Chciałbym zachęcić do współtworzenia forum o tematyce gier MMORPG.

Oczywiście pełno jest takich stron, dlatego zamiast rozdrabniać się i opisywać po trochu wszystkie tytuły, chciałbym skupić się tylko na tych najpopularniejszych lub najbardziej dopracowanych oraz poświęcić im więcej czasu i uwagi.

Wiele jest gier znakomitych, a mimo to mało znanych. Pełno jest też chłamu, w który o dziwo gra masa ludzi. Trudno samemu znaleźć rozwiązanie, dlatego byłoby mi bardzo miło gościć nowych użytkowników którzy chętnie dodawaliby coś od siebie.

Jeżeli tylko są chętni do napisania recenzji jakiejś porządnej gry, chcielibyście poświęcić na to więcej niż 10 minut to gorąco zachęcam.

Dodatkowo poszukuje osób:
- grafika, który zadba o szate graficzną recenzji, głównie przygotowywanie screenów (nie musi być to profesjonalista, ale też nie laik zaczynający zabawe- osoba zajmująca się minimum kilka miesięcy hobbistycznie gimpem/photoshopem mile widziana),
- recenzenta/edytora, który prócz naskrobania czegoś od siebie, mógłby poprawiać ewentualne błędy językowe w recenzjach innych użytkowników,
- moderatora, który mógłby czuwać nad przestrzeganiem regulaminu forum.

Mile widziane osoby w wieku powyżej 16 lat, ale już nie raz przekonałem się, że nie wiek stanowi o człowieku, więc kandydaci zostaną zwyczajnie przyjęci na okres próbny :wink:

Tak też zapraszam na: www.MMOSHOCK.ugu.pl
Avatar użytkownika
Rooness
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 20:34

Re: MMOSHOCK.ugu.pl - Forum MMORPG

Postprzez parox » Śr paź 20, 10 14:46

Jak na stronę przeznaczona na recenzje, bardziej nadawał by się jakiś CMS jak forum. Styl masz mało oryginalny, sam system tez już się stal rutyną...

Ogólnie to życzę powodzenia aczkolwiek nie wygląda jak nadchodzący sukces.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: MMOSHOCK.ugu.pl - Forum MMORPG

Postprzez Rooness » Śr paź 20, 10 22:16

Stron z recenzjami opartych na joomla i php fusion jest cała masa. Każda oferuje dokładnie to samo, na żadnej z nich nie spotkałem się z szerszym opisem gier lub chociażby szerszym opisaniem kwestii, o których warto wspomnieć.

Drugą sprawą jest to, że php fusion szczerze powiedziawszy już mi się przejadł. Siedziałem na nim na prawde spory kawał czasu, co nie oznacza że kiedyś do niego nie wróce- cms na prawde warty uwagi i konkretny.

Co do joomla... i fajny i niefajny. Na pewno ma wiele do zaoferowania jednak JAK DLA MNIE jest zbyt mało intuicyjny i skomplikowany. Te wszystkie moduły, kategorie itp. Za dużo główkowania przy porządkowaniu tego. Przyznam, że troszke się do tego cms'a zraziłem.

A teraz co do samej kwestii forum- oczywiście zgodze się, że phpbb2 przeżarty na wylot niczym deska przeżarta przez kornika, jednak spodobał mi się ten kanciasty styl do forum oraz ograniczona ilość opcji (niezbędne minimum, żadnych dodatkowych pierdółek, których pełno w phpbb3).

Szukałem czegoś podobnego do phpbb3 jednak twórcy skórek do tej wersji forum jakoś dziwnie upodobali sobie krągłości i zrezygnowali z wyraźnych, kanciastych motywów, a ja sam nie jestem na tyle uzdolniony, żeby od podstaw zrobić skórke, a zabawa w podmienianie plików jest zbyt męcząca.
Avatar użytkownika
Rooness
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 20:34

Re: MMOSHOCK.ugu.pl - Forum MMORPG

Postprzez borowik96 » So paź 30, 10 14:11

Kod: Zaznacz cały
Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php


Nie wysyła maila z linkiem aktywującym konto.
borowik96
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz paź 25, 07 21:00

Re: MMOSHOCK.ugu.pl - Forum MMORPG

Postprzez Rooness » N paź 31, 10 13:08

Wyłączyłem na chwile obecną aktywacje kont. Mam nadzieję, że nie przyczyni się to do spamowania przez boty. Można się już rejestrować bez problemu.

Co do emaila. Postaram się coś znaleźć, bo choćbym chciał zapytać tutaj na forum ugu, to odpowiedzi raczej nie dostane ;)
Avatar użytkownika
Rooness
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 20:34

Re: MMOSHOCK.ugu.pl - Forum MMORPG

Postprzez wargo » N paź 31, 10 13:30

http://www.ugu.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=905
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: MMOSHOCK.ugu.pl - Forum MMORPG

Postprzez Rooness » N paź 31, 10 13:45

Akurat logowałem się, żeby napisać że Wargo mi już pomógł przez PW, ale zostałem uprzedzony. Tak czy inaczej ponownie dziękuje. Zmieniłem co trzeba, zrobiłem testowe konto i wszystko przebiegło bez problemów.
Avatar użytkownika
Rooness
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 20:34


Powrót do Reklamy stron UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron