Zapraszam na www.samp-scripts.ugu.pl

Zapoznaj się z zasadami tego działu
Zareklamuj swoją stronę utworzoną w serwisie UGU.PL

Zapraszam na www.samp-scripts.ugu.pl

Postprzez kafera97 » Śr mar 16, 11 22:09

Chciałbym zareklamować Państwu nowo powstałą witrynę internetową, w której zajmuje się językiem Pawn do gry San Andreas Multiplayer. Zajmuje się profesjonalnym tworzeniem skryptów, map w języku Pawn, bez których serwer nie może istnieć. Tworze też interiory, obiekty w MTA San Andreas Map Editor do serwera. Mogę również pomóc w jakimś istniejącym projekcie SAMP, i to wszystko za niewielkie pieniądze! Jeśli posiadasz swoją stronę WWW możesz wykupić u mnie reklamę na określony czas. Oczywiście wszystkie ceny są jeszcze do negocjacji. Zamówienie skryptu czy innych rzeczy z mojej oferty realizuje do 24h, następnie rozmawiam z klientem drogą mailową lub przez komunikator co ma się znajdować itp.. Następnie tworzę skrypt (bądź coś innego z oferty). Umawiam się z klientem na serwer testowy (hamachi lub coś innego), klient ogląda, co zrobiłem i jeśli wszystko jest OK, oczekuje wpłaty na konto bankowe. Gdy pieniądze będą na koncie wysyłam klientowi prace drogą mailową lub inną. Klient ma prawo zwrócić prace w ramach gwarancji, w ciągu miesiąca, a ja naprawiam wszelkie błędy.

Adres WWW: www.samp-scripts.ugu.pl

Zapraszam gorąco!
kafera97
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr mar 16, 11 22:07

Powrót do Reklamy stron UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron