Problmy z MySQL

Informacje dotyczące serwisu ugu.pl oraz komunikaty o nowościach.

Problmy z MySQL

Postprzez ugu » Cz cze 26, 08 13:37

Od dwóch dni pojawiały się problemy z dostępem do bazy MySQL. Problem został wyeliminowany, prosimy jednak o informacje jeśli pojawią się innego rodzaju problemy.

Informuję osoby generujące problem że wykorzystywana, publicznie niedostępna, luka już nie działa.

PS. Wszystkim piszącym na kontakt dziękujemy za zgłaszanie problemów, każdego maila czytamy, jednak nie na wszystkie odpowiadamy, zwłaszcza kiedy ten sam problem zgłasza kilka osób.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez Qube93 » Cz cze 26, 08 18:54

kiedy bedzie moja stroina chulac ??
Qube93
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr cze 18, 08 09:36

Postprzez Neo » Cz cze 26, 08 20:03

Pisz na kontakt. (ugu.pl zakładka kontakt)
2. nie spamuj
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez quik » Pt cze 27, 08 21:24

Wiem że łamie tym regulamin ale mam problem z bazą ale niektóre tabele zostały poprostu "zniszczone" tzn. w kolumnie "Metoda porównywania napisów" w niektórych tabelach widnieje napis: "w użyciu" i nie moge wogóle z nich korzystać.. Proszę o szybką pomoc.. :/
quik
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pt cze 08, 07 19:52

Postprzez lukani22 » Śr wrz 10, 08 13:53

Witam, niestety nie mogę skorzystać z bazy danych od godziny 13:47, wcześniej było to możliwe. Co robić???

Oto komunikat!
phpMyAdmin - Błąd

Poleca się aktualizację do PHP w wersji 5.2 lub późniejszej.
lukani22
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 13:50

Postprzez szkodnikPL » Śr wrz 10, 08 14:34

lukani22 napisał(a):Witam, niestety nie mogę skorzystać z bazy danych od godziny 13:47, wcześniej było to możliwe. Co robić???

Oto komunikat!
phpMyAdmin - Błąd

Poleca się aktualizację do PHP w wersji 5.2 lub późniejszej.


Serwer się sypie i tyle.. o.o
szkodnikPL
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 07:45

Postprzez feniks » Cz wrz 11, 08 15:50

On się nie sypie. Jego już prawie nie ma.
feniks
 

Postprzez ugu » Cz wrz 11, 08 21:02

lukani22, Komunikat pojawiał się przez kilka minut, wystarczyło trochę poczekać. Teraz phpMyAdmin działa zdecydowanie lepiej więc powinniście być zadowoleni. Problem był z "cudownym" phpMyAdmin który nie potrafi sobie radzić w oryginalnej formie.

feniks, Nie ma to jak opinia z pierwszej ręki ...

szkodnikPL, Uwielbiam ludzi którzy widzą tylko same złe strony. Przecież serwer non stop nie działa, nie wyświetlają się strony a administrator ma nas w d... Oh jaki zły jest ten serwer, a może lepiej zastanowić się trochę? Wina nie zawsze leży po stronie admina/serwera.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez feniks » Cz wrz 11, 08 22:22

Do admina:
Wiesz takie rzeczy nie są pierwszy raz, więc stąd moja reakcja.

[ Dodano: Czw Wrz 11, 08 22:32 ]
widz, że wszystko już działa. Wymieniliście oprogramowane. Tylko jakoś tak wolniej idzie.
feniks
 

Postprzez ugu » Cz wrz 11, 08 23:38

Jeśli pisze o wymianie oprogramowania phpMyAdmin to zmiana nic nie pomogła, ten skrypt od zawsze miał problem z wydajnością, dopiero zmiana w kodzie przynosi rezultaty. Jeśli to jest główny problem to ok, był on od zawsze.
Od ponad pół roku mieliśmy dwie poważniejsze wpadki, ataki na mysql w wakacje i wczorajsze/dzisiejsze problemy z filtrami. Jeśli chodzi o coś innego to napisz konkretnie, chciałbym wiedzieć co jest tak problematyczne w naszej usłudze.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez feniks » Cz wrz 11, 08 23:45

Aha. Teraz rozumiem, to się nazywa odpowiedź jakiej myślę wszyscy oczekują.
Co do innych problemów to pisałem wcześniej.
Ale na razie zobaczymy.
Wiecie, jest to darmowy hosting ale mimo wszystko powinien on jakoś w miarę dobrze działać, gdyż to wy się uczycie na nim oraz w miarę możliwości wyrabiacie markę, a przecież też o to chodzi.

[ Dodano: Czw Wrz 11, 08 23:54 ]
Problem, który moglibyście też poprawić to szybkie zrywanie połączeń z ftp.
Korzystam z tc i kiedy łącze się z ftp to jest oki ale bardzo szybko zrywa połączenie, czasami napisze kilka linijek kodu i chcę wysłać na serwer, a tu zonk, muszę się połączyć znów. Jest to bardzo denerwujące.
feniks
 

Postprzez ugu » Pt wrz 12, 08 09:06

Szybkie zrywanie połączeń jest celowym ustawieniem, dłuższe czasu powodują problemy w niektórych sytuacjach.
Dla testów zwiększę go trochę.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Re: Problmy z MySQL

Postprzez Sowa676 » Pt lip 03, 09 11:52

są kolejne problemy z PHPMyAdmin prosze o pomoc
Sowa676
 
Posty: 0
Dołączył(a): Pt lip 03, 09 11:50

Re: Problmy z MySQL

Postprzez ugu » Pt lip 03, 09 13:18

Powinno już działać prawidłowo.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Re: Problmy z MySQL

Postprzez Gucio » Śr lip 08, 09 21:22

Ehh jak dla mnie ugu.pl jako darmowy hosting jest bardzo dobry. Zdarzają się awarie ale tego nie unikniecie na żadnym darmowym hostingu. Jeżeli chcecie mieć pełną wygodę to załuszcie forum na płatnym hostingu.... Pozdrawiam.
Gucio
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr lip 08, 09 21:18

Następna strona

Powrót do Komunikaty

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności