Pomysły dotyczące forum

Pomysły dotyczące forum

Postprzez Respect » N kwi 08, 07 18:46

Witam,

Temat powstaje z myślą o zebraniu pomysłów w jednym miejscu i ewentualnie wybranie najlepszych jak również ich wprowadzenie w działanie.

Starajcie się nie robić offtopica lecz wybierać i precyzować pomysły. Na koniec może zrobimy jakoś ankietę żeby wszyscy mogli zagłosować za zmianami.

Chyba, że Admin i bez ankiet wprowadzi zmiany ;)

Pozdrawiam

1. Moje pomysły działów na forum podałem tutaj: http://forum.ugu.pl/viewtopic.php?t=7

2. Wprowadziłbym również opcję typu "Połącz posty tego samego użytkownika przed upływem podanej liczby godzin"

3. Rangi na forum

4. Stronę portalową

5. Zmienił styl forum z wyśrodkowaniem (z czasem warto zrobić temat i podać kilak styli do wyboru)

Jak na razie tyle.
Avatar użytkownika
Respect
 
Posty: 303
Dołączył(a): Cz kwi 05, 07 15:10

Postprzez Neo » N kwi 08, 07 19:03

strona portalowa odpda ;) bo "portalem" jest ugu.pl więc ;-) na moje nie ma sensu ;) ale reszta to już są funkce phpBB Przemo więc wystarczy je tylko. ustawić :-) :lol:
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Respect » N kwi 08, 07 19:06

Stronę portalową posiada równiez forum byPrzemo z tego co wiem. Tam po wejściu od razu widać byłoby komunikaty (nowości) pisane wyłącznie przez Admina.

6. Pomysł - czy istnieje w byPrzemo opcja stypu : Topics Anywhere Czyli najświeższe posty na forum które można wstawić np. na ugu.pl lub gdzie kolwiek np. portalu.
Avatar użytkownika
Respect
 
Posty: 303
Dołączył(a): Cz kwi 05, 07 15:10

Postprzez Neo » N kwi 08, 07 19:09

Jest, ale trzeba ją chyba doinstalować jako nieoficjalny mod czy coś tego stylu ;-) Ale znowu nie pasowałoby mi to do klimatu strony ugu.pl... :neutral: :razz:
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Athorm » Pn maja 07, 07 15:50

Ja bym dodał nowy Styl Forum ponieważ ten jest troche Smętny;)
Athorm
 
Posty: 13
Dołączył(a): So kwi 21, 07 15:46

Postprzez Fafu » Pn maja 07, 07 16:11

zgadzam się z Athorm ! !

na tej stronie są fajne style na forum http://www.stylerbb.net/

Jak dla mnie styl i rangi :D

Newsy można dać na www.ugu.pl
Fafu
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pt mar 30, 07 00:29
Lokalizacja: z domu

Postprzez Neo » Pn maja 07, 07 16:32

Admin jak już powiedział szuka jakiejśc firmy która zrobiłaby wygląd strony jak i forum więc...
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez RaFFi » Pn maja 07, 07 21:42

Ja jak narazie pracuje nad stroną, stylem też się moge zająć. Kiedyś już go robiłem ale miałem dziwną historie ;d śniło mi się że zapisałem wszystko na płytkach( bo robiłem formata )... szkoda że tylko mi sie to sniło xd
RaFFi
 
Posty: 42
Dołączył(a): N kwi 22, 07 21:58
Lokalizacja: Gdańsk CitY


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron