Pytanie odnosnie konta i stron.

Pytanie odnosnie konta i stron.

Postprzez gaget3 » N sty 22, 12 21:31

Hej jestem tu nowy. Mam pytanie odnosnie konta i tworzonych stron na serwisie ugu. Na jednym koncie mozna miec tylko 3 strony. To troche dla mnie nie poreczne. Nie lepiej byloby zrobic tak aby na jednym koncie mozna byloby utworzyc nieograniczona ilosc stron? I tak ludzie nie utworza dajmy na to 20 stron. Albo niech kazdy uzytkownik utworzy jedno konto i jedna strone. Taka jest moja propozycja, ale nie wiem co na to administracja i inni uzytkownicy. Hosting jest naprawde dobry i nie chce go opuszczac. Prosze o Wasze opinie.
gaget3
 
Posty: 1
Dołączył(a): N sty 22, 12 21:12

Re: Pytanie odnosnie konta i stron.

Postprzez parox » N sty 22, 12 23:48

Po co?

Masz 150MB do wykorzystywania, nie ważne czy na 1 stronę czy na 100... Jeśli Ci tak potrzebne kolejne 10 stron, to po prostu zrób sobie w pod katalogach np.

Kod: Zaznacz cały
./ - Strona główna, portal.
./forum - forum do strony głównej.
./blog
./galeria
./chat


Itp itd.

Z pewnością z czasem, administracja pozwoli na tworzenie np. 20 stron, z jednego konta, jednak nie ma co popędzać, gdyż na prawdę nie ma takiej potrzeby...

Ponad to, zły dział.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: Pytanie odnosnie konta i stron.

Postprzez percoz » Pn sty 23, 12 10:30

Wydaje nam się, że 3 strony to wystarczająca ilość zważywszy na fakt iż można zrobić podstrony tak jak opisał to Parox. Ograniczenie to nie zostanie zniesione w najbliższym czasie. (Możliwe, iż zmieni się to w momencie wprowadzenia płatnego hostingu, jednak kwestia ta zostaje na razie nierozstrzygnięta)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron