zablokowanie

zablokowanie

Postprzez danielix741 » Śr gru 19, 12 15:01

prosze mi odblokować tą strone :

http://cherrycraft.ugu.pl/

pls
danielix741
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt sie 28, 12 22:00

Re: zablokowanie

Postprzez percoz » Pt gru 21, 12 13:29

Blokada została nałożona z powodu braku potwierdzenia chęci dalszego użytkowania domeny. Aktywność można było potwierdzić za pomocą linku zawartego w wiadomościach e-mail wysyłanych na adres powiązany z kontem.

Konto zablokowane z tego powodu można odblokować samodzielnie po zalogowaniu się do Panelu Klienta. Należy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Aby uniknąć blokady z tego powodu w przyszłości, należy logować się do Panelu Klienta przynajmniej raz na 2 miesiące, lub potwierdzić chęć dalszego użytkowania strony gdy na adres e-mail powiązany z kontem przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: zablokowanie

Postprzez danielix741 » N gru 23, 12 13:36

nie dostałem żadnego maila, że tą stroną, że mam ją aktywować, po prostu jak ją zakładałem to już odrazu aktywowałem, proszę odblokujcie mi ją
danielix741
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt sie 28, 12 22:00

Re: zablokowanie

Postprzez percoz » Śr sty 02, 13 11:24

Widocznie nie logowałeś się do Panelu Klienta w ciągu ostatnich 2 miesięcy, w związku z czym strona została oznaczona jako nieaktywna i na adres e-mail powiązany z Twoim kontem zostały wysłane wiadomości z prośbą o aktywację strony, które zignorowałeś, lub przeoczyłeś (sprawdź zawartość katalogu SPAM na swojej skrzynce pocztowej).

Konto zablokowane z tego powodu możesz odblokować samodzielnie po zalogowaniu się do Panelu Klienta. Wystarczy skorzystać z opcji odblokowania strony.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: zablokowanie

Postprzez marekpiotr1984 » Śr sty 09, 13 01:14

Też miałem ten problem bo się 2 miesiące nie logowałem i faktycznie ta rada bardzo mogła wielkie dzieki :P
marekpiotr1984
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn gru 31, 12 17:50


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności