Miejsce na FTP

Miejsce na FTP

Postprzez ciopaka » Cz lis 08, 07 22:41

Witam ma pytanie odnoście tego :

Kod: Zaznacz cały
Darmowe 150MB dla konta (10MB na plik) - wielkość która wystarcza większości użytkowników, potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z administratorem, jeśli jest to uzasadniona potrzeba otrzymasz dodatkowe miejsce


A dokładniej chodzi mi o to 10 mb na pliki. I stąd pytanie czy te 10 mb są na pliki które można pobierać ze strony które userzy wrzucają czy na zdjęcia z avatarów i sygnaturek także?? Chodzi mi oto że jeśli ustawie że mak. wielkośc zdjęcia w podpisie to np.400kb to szybko zabraknie mi miejsca!! Więc czy avki i sygny też zaliczają się do tego 10 mb czy do pozostałych 150??? :mrgreen:
ciopaka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr paź 31, 07 20:33

Postprzez ugu » Pt lis 09, 07 10:25

Ograniczenie dotyczy pojedynczego pliku. Czyli możesz mieć np 15 plików po 10MB, lub 150 po 1MB itd.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez metal » So lis 10, 07 13:51

ta, dokładnie :)
10 mb na plik, pewnie dlatego żeby ludzie nie wrzucali np. gier zripowanych, filmów w rmvb, czy czegokolwiek i rozpowszechniali to w necie. Przy dużym ruchu transfer by był słaby? dlatego takie ograniczenia są robione? :D
Szkoda, że tego 150mb nie zwiększycie do 300mb, wtedy można wrzucić na ftp skrypt do uploadu zdjęć, z którego sam autor strony będzie korzystał i kilka innych osób :D.
Zresztą gdybym sam wrzucił textury na server to potrzebowałbym z 1GB :mrgreen:
jedna texturka to od 300kb do 2mb
metal
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lis 08, 07 19:00

Postprzez azotor » Wt sty 01, 08 15:55

metal to co ty masz za tekstury czlowieku do stron stosujwe sie grafiki po kilka kilo a nie mega nie uzywaj bmp itp bo szybko ci sie skonczy miejsce
Avatar użytkownika
azotor
 
Posty: 180
Dołączył(a): Cz maja 10, 07 18:25
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron