Instalacja dodatków joomla

Problemy związane ze stronami HTML

Instalacja dodatków joomla

Postprzez rybka434 » Śr gru 08, 10 17:01

Dlaczego nie mogę zainstalować dodatków joomla ? próbowałem już z forum, zegarkiem, pogodą, galerią i jeszcze innymi i nic. pytałem mojego nauczyciela od informatyki, i też nie wie. Co źle robię

wyskakuje błąd :

Uwaga! Nie można było usunąć pliku !
rybka434
 
Posty: 2
Dołączył(a): So gru 04, 10 01:12

Re: Instalacja dodatków joomla

Postprzez yahhoo » Śr gru 22, 10 13:41

Czytaj tutaj http://www.ugu.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=1689&sid=353af6b1a6be8acb24db988f42d13026 i czekaj na rozwiązanie problemu ;)
yahhoo
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr mar 05, 08 09:59

Re: Instalacja dodatków joomla

Postprzez marpyx » Pn sty 24, 11 11:07

Też tak mam.
Tylko że ten objaw jest przy aktualizacjach.
Dajesz instaluj a masz już taką wtyczkę zainstalowaną to niestety nic nie zrobisz.
Aktualizacja w Joomli jest na za sadzie ręcznej poprzez FTP i podmienieniu plików.
Usunąć wtyczek też jakoś nie można bo nie ma takiej tam opcji.
Także dla mnie trochę Joomla jest lipa pod tym względem.
Nie wiem jak w Joomli 1.6 a z tego co czytałem jak była z 1.0 do 1.5 to trzeba było na nowo instalując bo nie była żadna aktualizacja przeznaczona.I jeżeli ma tak być 1.5 do 1.6 to ja dziękuję i się przesiadam na WordPressa przynajmniej tam jest z aktualizacjami,wyłączaniem,odinstalowaniem itp.bez problemu i ogólnie jest łatwiejsza w prowadzeniu niż Joomla.

I jeszcze dodam do twojego problemu i przepraszam za mały OT :roll:
Jeżeli takich wtyczek nie masz i masz taki błąd to być może wina chmodów.
Weź se ściągnij klienta FileZilla i tam masz łatwo do zmienienia prawa plików.
Wszystkie pliki zaznacz prawą myszką i prawa dostępu:777 zaznaczając wszystkie podfoldery i zobacz czy problem nadal występuję.Jeżeli tak to w tedy sam nie wiem co jeszcze można zrobić.
Ewentualnie możesz na forum polskie Joomli wejść:http://forum.joomla.pl/

Co prawda temat stary bo teraz zauważyłem ale nie kasuję ponieważ może innym się mój post przyda.
marpyx
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pn cze 21, 10 17:11


Powrót do HTML

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności