Strona 1 z 1

problem z połączeniem ftp

PostNapisane: N lut 13, 11 22:44
przez bartekmsb
witam. mam oto taki problem że posiadam stronę www na której miałem odnośniki do pod stron założonych na ugu. mam total comandera wprowadzone tam ftp, urzytkownika i hasło i zawsze się łączyło, wysyłałem tam pliki htm i zdjęcia. od wczoraj nie chce mi się połączyć. nic nie zmianiałem. wszystko jest tak jak dawniej ustawione. wyskakuje mi 530 login incoret. o co chodzi? proszę o pomoc

Re: problem z połączeniem ftp

PostNapisane: Wt lut 15, 11 22:12
przez bartekmsb
Koledzy co jest z tym "ugu.pl"? Na dal nie mogę się połączyć. Proszę o pomoc. W total commander mam wpisane to co zawsze miałem. Zawsze się łączyło i mogłem wysyłać pliki, a od kilku dni nie mogę się płączyć. Wyskakuje mi za każdym razem "530 login incoret". W total comander mam wpisane:
Nazwa Hosta: login.ugu.pl@login.ugu.pl
Użytkownik: login.ugu.pl
Hasło: hasło

Jak wejdę na www.ugu.pl i tam wpiszę swój login i hasło i się loguje.

Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co mam zrobić, a muszę się połączyć przez tego total commandera. Chyba że istnieje innt sposób wysłania plików?

Re: problem z połączeniem ftp

PostNapisane: Śr lut 16, 11 11:17
przez ugu
Możesz spróbować filezilla, działa lepiej niż TC.
Co do samego problemu to jeśli łączysz się przez nasz webftp a nie możesz połączyć się z domu to sprawdź ustawienia połączenia w kliencie. Powinno działać bez najmniejszych problemów, no chyba że wielokrotnie podałeś złe hasło, wtedy musisz odczekać kilka godzin aby móc połączyć się ponownie.

Re: problem z połączeniem ftp

PostNapisane: Pt lut 18, 11 17:26
przez wargo
bartekmsb napisał(a):Nazwa Hosta: login.ugu.pl@login.ugu.pl

Powinno być: login.ugu.pl