Strona 1 z 1

Uciążliwy pusty div na koszt firmy

PostNapisane: Wt sie 04, 15 16:20
przez Nergosu
Witam, zarejestrowałem się w serwisie jakoś 2 dni temu i pracuje mi się świetnie, moja strona staje się coraz bogatsza, lecz pewna rzecz mi przeszkadza, mianowicie pusty div, który zajmuje tylko miejsce, nie jest on wpisany przeze mnie w kodzie, więc został dodany automatycznie przez serwis. Rozumiem, że to pewnie miała być reklama na utrzymanie serwisu, owy div pojawia się w <u>w ramce pływającej</u> (tak wiem, ze wstyd), na stronie głównej na samej górze wyświetlana jest reklama i wszystko cacy, a w mojej ramce na każdej podstronie jest tylko 'pusta przestrzeń'.
Czy można go usunąć i dlaczego?
Ponieważ i tak nie ma tam reklamy, więc można to nazwać zbędną anomalią.
Jeżeli nie da się usunąć to prosiłbym o przesunięcie na spód ramek, lub pomoc w "przeistoczeniu" mojej ramki pływającej na DIV.
Użyłbym DIV'a od razu, gdyby było prostsze target'owanie do niego.
Mógłbym to zamienić na DIV, ale nie wiem jak w prosty sposób wyświetlać w nim podstrony, nie chce mieszać w kodzie PHP znów, bo moja strona opiera się na dynamicznych systemach PHP (robię grę przeglądarkową).

Dodaję załącznik z tym jak to wygląda w Mozilli.
Obrazek

Re: Uciążliwy pusty div na koszt firmy

PostNapisane: Pn sie 24, 15 10:12
przez percoz
Nasz reklamy doklejają się automatycznie do wszystkich ramek ("frame"). Niestety nie możemy ich usunąć z Twojej strony.
Jedynym rozwiązaniem jest taka przebudowa strony, aby nie wykorzystywała zbędnych ramek

Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że zgodnie z naszym regulaminem: "Użytkownik nie może uruchamiać serwisów udostępniających gry multiplayer w przeglądarce."

Re: Uciążliwy pusty div na koszt firmy

PostNapisane: Pt paź 09, 15 15:06
przez gregorz111
Też zauważyłem ten problem, niestety chyba jedynym rozwiązaniem będzie usunięcie tych ramek, nic innego nie przychodzi mi do głowy.