Ściśnięte Forum

Problemy związane ze stronami PHP

Ściśnięte Forum

Postprzez Sei » So cze 04, 11 21:48

Na początek Witam wszystkich (jakby nie patrzeć, to mój pierwszy post ;) ).
Na moim forum (phpbb3) nagle (bez żadnego powodu) powstał efekt ściśnięcia od prawej strony.
Dzieje się to, gdy jest włączony styl subsilver2 lub każdy inny zrobiony na jego bazie.
Zrobiłem wcześniej drugie, testowe forum na, którym również taki problem zaistniał.
I moje pytanie z tym związane, czy to wina serwera ugu? Jeśli tak to czy w najbliższym czasie problem zostanie rozwiązany?
Dodam, że podobny efekt zauważyłem na innym forum, będącym chyba na innym serwerze, co wydało mi się dosyć dziwne.

Jesli ktoś wie jak temu zaradzić to prosiłbym o odpowiedź lub ewentualnie link do tematu, w którym wyjaśniono sprawę, gdyż takowego nie znalazłem.

Pozdrawiam
Sei
 
Posty: 1
Dołączył(a): So cze 04, 11 21:16

Re: Ściśnięte Forum

Postprzez dpkradom » N cze 05, 11 09:49

Subsilver2 to odświeżone subsilver z phpbb2 dlatego mogą być jakieś niedociągnięcia w stylu. Raczej ugu nic do tego nie ma. Cały czas przyglądam się reklamie i nie znalazłem nic co by mogło popsuć stronę (wcześniej były problemy z tymi biało czerwonymi ikonkami, ale już ich nie ma - trochę się to gryzło z biblioteką jquery). Może podałbyś stronę, to zobaczylibyśmy co jest nie tak.

Można pokombinować i zrobić tak jak jest niżej napisane.
http://wiki.phpbb3.pl/wiki/Stała_szerokość_forum
dpkradom
 
Posty: 111
Dołączył(a): Cz maja 05, 11 18:41
Lokalizacja: Radom


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności