Brak reklamy - blokada

Problemy związane ze stronami PHP

Brak reklamy - blokada

Postprzez WiseMan » Śr wrz 12, 12 14:53

Witam, jak juz pisalem do Administracji hosingu ugu.pl, mam problem, poniewaz moj styl jakoś "zakrywa" reklamy/e na moim forum i przez to została zablokowana moja strona. Zostala juz odblokowana, abym "przywrócił" reklamy na forum, ale juz nie wiem jak. Usunąłem logo strony i nadal nie wyswietla się ta reklama. Co mozecie na to poradzic?
Jest to forum dla servera "Role Play" w Gothic - Multiplayer.

-> Adres forum - http://dzieje-jarkendarurp.ugu.pl/
-> Styl forum - Puma_Clear_Black ( troche zmodyfikowany przezemnie)
nie wiem czy to coś rozjasni wam, ale dodałem na forum takie modyfikacje:
-> Top Five - Statystyki
-> Mini Chat

EDIT: Zmienilem styl forum na subsilver2, na ktorym widac reklamy, ale nadal czekam na odpowiedzi co zrobic aby na "Pumie" tez byly owe reklamy widoczne.

EDIT2: Zobaczylem, ze nawet oryginalna "Puma" nie wyswietla tej reklamy.

EDIT3: Zobaczylem tez, ze na forach innych hostingow z tym stylem reklamy wyswietlają sie prawidłowo, a na Waszym hostingu na stylu Puma_Clear_Black nie wyswietlają się.
WiseMan
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt wrz 11, 12 21:42

Re: Brak reklamy - blokada

Postprzez percoz » Pt wrz 14, 12 10:06

Zobacz czy nie wystarczy obniżenie całej zawartości strony o 90-95px.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Brak reklamy - blokada

Postprzez WiseMan » Pt wrz 14, 12 16:24

Wlasnie dostałem taki sam email od was, ale nie mam pojecia jak to zrobic, zapomnialem o tym napisac.

Mam nadzieje, ze szybko ktos odpowie :)
WiseMan
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt wrz 11, 12 21:42

Re: Brak reklamy - blokada

Postprzez yahhoo » Pn wrz 17, 12 08:52

Niestety nie jestem mistrzem w konstrukcji stron www, ale moim zdaniem w pliku http://dzieje-jarkendarurp.ugu.pl/styles/Puma_clear_black_Red/theme/stylesheet.css masz zapis marginesów ty masz określony tylko prawy i lewy na auto, zapis:
margin-left i margin-right a lepiej zrób to kompleksowo przez margin: 90px auto; . Pamiętaj przed mianami zrób kopię tego pliku żebyś mógł wrócić jak coś namieszasz :) albo ja źle Ci doradzam ;)
yahhoo
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr mar 05, 08 09:59

Re: Brak reklamy - blokada

Postprzez WiseMan » Pn wrz 17, 12 15:48

Niestety to nic nie dalo :) Wtedy forum bylo tylko po innej stronie ekranu.
Prosze o dalsze odpowiedzi moze ktos z administracji ? Bo czekam i czekam :D
WiseMan
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt wrz 11, 12 21:42

Re: Brak reklamy - blokada

Postprzez percoz » Śr wrz 19, 12 15:06

W pliku jarkendarurp.ugu.pl/styles/Puma_clear_black_Red/theme/stylesheet.css masz określone tylko:
margin-left: auto;
margin-right: auto;

dodatkowo powinieneś jeszcze określić przykładowo:
margin-top: 95px;

To powinno obniżyć zawartość strony o 95px. Oczywiście przed dokonaniem zmian zrób kopię pliku aby mieć możliwość odwrócenia zmian.

Jeżeli nie zrobisz tego w ciągu 24 godzin strona zostanie zablokowana (gdyż ponownie używasz stylu, który przykrywa reklamy)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Brak reklamy - blokada

Postprzez WiseMan » Śr wrz 19, 12 16:54

Tak uzywam tego stylu bo dosc dlugo czekalem az ktos w tym temacie odpowie :)
Hmm.. Obnizylem te forum i nadal nic, nie widać reklam : (

Moze jest jakis skrypt tych reklam czy cos co moglbym wgrac na forum?
Jezeli tak to jesli mozna to prosze o podanie go i opisanie gdzie mam go wkleic :).
Probowalem wkleic taki kod:
// ]]>
</script>
</head>
<body class="ltr"><script type="text/javascript">
window.google_analytics_uacct = "UA-1665446-6";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://img.ugu.pl/ugupl_h.js">
</script>
w pliku overall header ale to nic nie dalo, a to jest chyba ten skrypt reklam.
I prosze o nieblokowanie strony, bo nie z mojej jakby strony lezy przyczyna problemu, nie ja robilem ten styl. Na wszystkich innych stylach reklamy są widoczne... ale mnie interesuje ten styl po pierwsze, ze fajnie wyglada, po drugie, ze juz duzo rzeczy wgrywalem do plikow stylu i od nowa nie chce mi sie tego robic :)

Ps. jbc to dodałem margin-top: 80px;

EDIT:
Wyłączyłem reklamy poprzez tą nową opcje (platnosc) tak wiec teraz moge wrzucic na luz, jednak nadal szukam odpowiedzi na moje pytanie :)
WiseMan
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt wrz 11, 12 21:42

Re: Brak reklamy - blokada

Postprzez percoz » Cz wrz 20, 12 09:57

W przypadku gdy reklamy powinny być wyświetlane (brak wykupionej opcji wyłączenia reklam), a są one blokowane/przykrywane przez treść strony, to zostanie ona zablokowana niezależnie od tego kto tworzył szablon strony. W gestii użytkownika jest, aby strona była zgodna z regulaminem Ugu.pl.

Kod wyświetlający reklamy dodaje się automatycznie i nie ma potrzeby wpisywania go ręcznie do plików.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności