Extreme Fusion IV problem z instalacją

Problemy związane ze stronami PHP

Extreme Fusion IV problem z instalacją

Postprzez dadas96 » N wrz 30, 12 09:39

Witam. na swojej stronie wgrywam EF IV. Po podaniu nazwy, hasła itd. do bazy danych, po wciśnięciu "Dalej" wyświetla się to co na zrzucie poniżej:

Obrazek


Dodam, że informacje do łączenia z bazą danych są poprawne.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
dadas96
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr lut 29, 12 23:29

Re: Extreme Fusion IV problem z instalacją

Postprzez percoz » Pn paź 01, 12 00:27

Sytuacja została opisana w poradniku instalacji PHP Fusion w wersji 7 (na której opiera się Extreme Fusion).

Prawdopodobnie rozwiązanie będzie dokładnie takie samo jak w przypadku PHP Fusion, tzn:

-----
Z uwagi na zmiany w najnowszej wersji serwera MySQL, które nie są obsługiwane przez PhpFusion w wersji 7, należy wprowadzić małe zmiany w pliku "setup.php"

A mianowicie należy w tym pliku zmienić wszystkie wpisy "TYPE=MyISAM" na "ENGINE=MyISAM"
---
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Extreme Fusion IV problem z instalacją

Postprzez dadas96 » Pn paź 01, 12 18:49

A gdzie znajdę ten plik setup.php? Szukam, ale widocznie bez efektu.
dadas96
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr lut 29, 12 23:29

Re: Extreme Fusion IV problem z instalacją

Postprzez Lotos » Śr mar 20, 13 12:13

w EF IV masz folder setup :)

ale ja z innym problemem :/

wgrałem pliki z php-files na serwer FTP pojawił się instalator ;] wszystko poszło ok - wyświetlonym plikom na liście instalatora nadałem chmod 777 potem poprosiło o podanie danych do MySQL zrobiłem to poprawnie potem dane super Administratora ;] też to zrobiłem

pojawił się komunikat ze strona została zainstalowana poprawnie lecz ale jedno ale :/

pojawia się na mojej stronie po instalacji takie coś

Warning: require_once(themes/Webmaster/theme.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/e/x/extrastacja.ugu.pl/subheader.php on line 23

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'themes/Webmaster/theme.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /virtual/e/x/extrastacja.ugu.pl/subheader.php on line 23


i teraz pytanie ;] Co jest nie tak ??? co poszło nie tak :/ pliki instalacyjne Extreme fusion IV wgrywałem może ze 4 razy i instalowałem od nowa :/ i guzik, nic to nie daje :/
Lotos
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr mar 20, 13 12:06

Re: Extreme Fusion IV problem z instalacją

Postprzez percoz » Śr mar 20, 13 14:23

Problem wynika z tego że na koncie FTP masz katalog "themes/webmaster" a nie "themes/Webmaster".
(wielka litera powoduje że są to całkiem inne katalogi)

Zmień nazwę katalogu "themes/webmaster" na "themes/Webmaster" i wszystko powinno działać.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron