WordPress aktualizacja

Problemy związane ze stronami PHP

WordPress aktualizacja

Postprzez wrls89 » Wt kwi 23, 13 21:29

Mam problem z aktualizacja a dokładniej z powiązaniem ftp do aktualizacji

Wpisujac dane

Nazwa serwera : mojadomena.pl
nazwa uzytkownika FTP: mojadomena.pl
hasło FTP: hasło
typ połączenia FTP

Jednak pojawia się informacja o złych danych. Czy ktoś poradził sobie z aktualizacją?
wrls89
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt kwi 23, 13 20:59

Re: WordPress aktualizacja

Postprzez percoz » Śr kwi 24, 13 11:58

Jeżeli chcesz aktualizować skrypt z poziomu samego Wordpresa to adres serwera, (zgodnie z informacją podaną w Panelu Klienta w zakładce "Strony WWW -> Zarządzaj") powinien być: ftp.ugu.pl.

Zobacz czy zadziała.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: WordPress aktualizacja

Postprzez tomekwapisz » Wt lis 05, 13 13:53

Nie wiem jak u Was, ale ja od jakiegoś czasu nie instaluje aktualizacji na Wordpressie. Ostatnim razem coś mi się stało i strona całkiem się rozjechała. Szablon był troszkę przerabiany, ale wolę nie ryzykować teraz.
tomekwapisz
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lis 05, 13 13:38

Re: WordPress aktualizacja

Postprzez percoz » Śr lis 06, 13 15:53

Jednak aktualizacje zapewniają łatki bezpieczeństwa, które zdecydowanie powinno się instalować.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: WordPress aktualizacja

Postprzez miki » N kwi 13, 14 20:14

Jak zaktualizować Wordpress 3.4.1 do 3.8.2? Na zakładce Aktualizacje Wordpressa nie ma odnośnika do aktualizacji.

Edit:
Zainstalowałem ręcznie WP 3.8.2. Teraz jak wejdę we wtyczki to mam komunikat: "Warning: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Coś może być nie tak z WordPress.org lub konfiguracją Twojego serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał, spróbuj znaleźć pomoc na forum. (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.) in /virtual/w/y/**********.ugu.pl/wp-admin/includes/plugin-install.php on line 77"

Z tego co sobie przypomniałem to być może żeby to poszło trzeba zmienić prawa dostępu do jakichś katalogów za pomocą chmod. Ale to tylko gdybanie. Jestem początkujący w kwestii Wordpressa.
miki
 
Posty: 1
Dołączył(a): N kwi 13, 14 20:10


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności