Problem z księgą gości

Problemy związane ze stronami PHP

Problem z księgą gości

Postprzez szachmat » Pn sty 04, 16 19:46

Witam,
szukam serwera, na którym będę mógł postawić stronkę z księgą gości. Mam księgę od Kessa. Problem polega na tym, że u Was wyskakuje mi cała strona czegoś takiego:

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/p/r/pracowniksklepuinternetowego.ugu.pl/include/function.php on line 147

Co to jest? Z góry dzięki za wyjaśnienie.

Studiowałem już PRIV i FRIKO i tam nie działa. Na FRIKO niby wszystko OK, ale maili nie wysyła. Czy na UGU da się postawić ten skrypt i otrzymywać maile potwierdzające od gości ze strony? Jeśli tak, to co mnie blokuje (poza brakiem wiedzy ;)).

Pozdro.
szachmat
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn sty 04, 16 19:41

Re: Problem z księgą gości

Postprzez percoz » Wt sty 12, 16 11:03

Komunikaty o których piszesz (np: "Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/p/r/pracowniksklepuinternetowego.ugu.pl/include/function.php on line 147") oznaczają że funkcja eregi() zostanie usunięta z php w przyszłych wersjach. Ten komunikat służy jako ostrzeżenie że trzeba zmienić kod ponieważ skrypt może nie działać na nowej wersji PHP.

Jeżeli wysyłka maili ze skryptu odbywa się przez funkcję mail() to należy pamiętać że adres nadawcy takich wiadomości musi być adresem założonym na naszym hostingu (można to zrobić w Panelu Klienta)

Podaj adres strony której dotyczy zgłoszenie, będzie łatwiej ustalić przyczynę problemu.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron