Strona ładuje się długo, czasami serwer wysyła błedy

Problemy związane ze stronami PHP

Strona ładuje się długo, czasami serwer wysyła błedy

Postprzez Smokofenek » N cze 10, 18 22:21

No więc od paru dni moje forum, znajdująca się na serwerze mysql3.ugu.pl zaczęła przestawać się ładować, serwer wyrzucał błędy w stylu No RESPONSE, a podczas wysyłania postów zamiast wysłać się, to niekiedy włączała się główna strona ugu z napisem "nie ma takiej strony".

Obecnie w ogóle się nie ładuje a strona is there down for me pokazuje, że nie działa. Inne strony, jedna na mysql1, druga też na mysql3 działają w chwili obecnej. Nie wiem czy mają te same problemy. Nie wiem nawet pojęcia czemu. Nie robiłem niczego co mogłoby to spowodować, a problemy zaczęły się nagle.

Ruch na stronie jest minimalny. Tyle, ile może wygenerować JEDNA osoba. Czasem dwie.

EDIT: Wciąż strona nie działa. FTP działa od samego początku. Baza danych przz phpmyadmin wchodzi normalnie. Jedynie przeglądarka wyrzuca błąd, że serwer nie wysłał żadnych danych.

EDIT2: Na Chrome kod błędu to: ERR_EMPTY_RESPONSE

EDIT3: Na razie strona wróciła. Nie widzę oznak wcześniejszych problemów (przerywanie ładowania, pisanie, że nie ma strony, że serwer zwraca pusty wynik itp, co zdarzało się losowo. Strona ładuje się przeciętnie, już nie tak długo).

EDIT4: Znowu losowo wywala EMPTY RESPONSE.

EDIT5: Jest kolejny dzień. Po 19. I znowu strona się nie chce ładować. Co jest grane? I czemu żadnej odpowiedzi? Chyba po coś to forum jest...
Smokofenek
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn sty 31, 11 02:03

Re: Strona ładuje się długo, czasami serwer wysyła błedy

Postprzez percoz » Śr cze 20, 18 14:59

na chwile obecną, wszystkie strony znajdujące się na Pańskim koncie ładują się prawidłowo.

Problemy z działaniem usług, proszę zgłaszać również za pomocą formularza kontaktowego (odpisaliśmy już na Pańskie zgłoszenie, z prośbą o dodatkowe informacje dotyczące problemu)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron