[zażalenia] Regulamin forum

Zasady i regulaminy serwisu ugu.pl

[zażalenia] Regulamin forum

Postprzez ziommek » So cze 09, 07 17:48

Respect, Regulamin do zmiany! bez sensu takie zasady są ponieważ jeśli chodzi o reklamę jakiegoś serwisu czy tam strony to jak wiadomo mamy wolny kraj i każdy może sobie reklamować co chce i narzucanie ludziom takich zasad jest na prawdę głupie.
Te forum które jest reklamie jest bardzo szanowanym forum tak więc nie widzę przeciw wskazań do usunięcie reklamy!
A jeśli chodzi o wielkość baneru to też z lekka przesada bo kilka pikseli większe niż jest dopuszczalne.....
To jest trochę oftopic ale co tam wyrażam swoje zdanie! A i jak mi się wydaję to takie sprawy się załatwia na PM a nie na forum! Ale dobra baner usunę:)
Ostatnio edytowano So cze 09, 07 20:09 przez ziommek, łącznie edytowano 1 raz
ziommek
 
Posty: 102
Dołączył(a): Wt maja 22, 07 00:09

Postprzez parox » So cze 09, 07 18:05

:shock: ??? Hej dobra wolny kraj ale nie wolne forum za reklamowanie innych serisów można dostać ostrzeżenie na forum :evil:
A poza tym jak admin ugu nic nie zrobił z tym postem jest dobry i nie próbuj zmieniać tego nie podoba ci się zrób forum2.ugu.pl bez zasad :evil:
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Postprzez ziommek » So cze 09, 07 19:35

parox, Ty chyba nie rozumiesz co ja napisałem...
Chodzi mi o to że w podpisie można sobie reklamować co sie chce oczywiście w granicach dobrego rozsądku!! Wejdź sobie na forum typu idg albo przema duże i niema takiego czegoś jak zakaz reklamowania swoich stron w podpisie.
A i nie będę zakładał forum2.ugu.pl ponieważ nie jestem debilem! A po za tym posiadam już swoje forum na którym panują zasady!

Ps.Ja tego topica nie założyłem.Nie potrzebnie wydzielone zostały te posty! To było tylko małe spostrzeżenie!
ziommek
 
Posty: 102
Dołączył(a): Wt maja 22, 07 00:09

Postprzez Respect » So cze 09, 07 20:27

ziommek uwagi są oczywiście mile widziane z zachowaniem kultury. Wszystkie propozycje zostaną poddane dyskusji i przemyśleniu w ewentualnych przypadkach zmienione lub dodane nowe punkty.

Póki, co Regulamin został przemyślany i zatwierdzony przez administrację tak, więc należałoby się zapoznać i dostosować do zasad forum. Usunięty został odnośnik do strony z poza serwisu z twojego podpisu.
Avatar użytkownika
Respect
 
Posty: 303
Dołączył(a): Cz kwi 05, 07 15:10

Postprzez ziommek » So cze 09, 07 20:35

Respect, ja jestem człowiekiem bardzo kulturalnym tak więc raczej zachowuje ową kulturę.
Nom ale tak więc wydaje mi się że regulamin nie jest do końca sprawiedliwy i przemyślany pod każdym względem!
A co do zapoznania się z regulaminem to zapoznałem się, ale jeszcze przed modyfikacją.
A nie było mnie kilka dni więc dopiero dziś się zapoznałem z poprawionym regulaminem!
Mam nadzieje że moja apelacja zostanie wysłuchana bo głupią rzeczą jest zakazywać komuś umieszczanie linków do serwisów internetowych zgodnych z polskim prawem czyli nie żaden warez itp.
Proszę sobie obejrzeć w sieci porządne duże fora i zobaczyć jakie tam są zasady.
W końcu nie żyjemy w czasach komuny gdy była cenzura a takie usuwanie linków z podpisu to w pewnym sensie Cenzura!
pozdrawiam.
ziommek
 
Posty: 102
Dołączył(a): Wt maja 22, 07 00:09

Postprzez Neo » N cze 10, 07 08:40

Mówisz porzadne duże fora - owszem, ale jest to porzadne duże forum HOSTINGOWE. Tutaj jest takowy zakaz z wiadomych powodów. (?)
Wielkość podpisu musi być ograniczona także, z powódek estetycznych.
Ostatnio edytowano N cze 10, 07 09:20 przez Neo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ziommek » N cze 10, 07 09:08

Neo napisał(a):Mówisz pozadne duże fora - owszem, ale jest to pozadne duże forum HOSTINGOWE. Tutaj jest takowy zakaz z wiadomych powodów. (?)
Wielkość podpisu musi być ograniczona także, z powódek estetycznych.

pisze się porządne :razz:
No więc tu się mylisz kolego ponieważ takie duże forum jak webtips które jest forum yoyo i nie tylko niema zakazu umieszczanie reklam w swoim podpisie.

A co do kwestii estetycznej to wydaje mi się że jeśli podpis jest większy o kilka pikseli tak jak było u mnie to nie trzeba się do tego przyczepiać, bo wydaje mi się że nie popsuje to estetyki!
Pozdro
ziommek
 
Posty: 102
Dołączył(a): Wt maja 22, 07 00:09

Postprzez Neo » N cze 10, 07 09:19

WebTIps nie jest TYLKO forum yoyo. To jest współdzielone forum, dlatego rozumiem, że zakaz nie został tam wprowadzony. Tutaj jest ten zakaz i pewnie będzie nadal.

A w nawiązaniu do zmian regulaminu
"Nie znajomość regulaminu nie usprawiedliwia"
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ziommek » N cze 10, 07 09:27

Ja znam regulamin!Zresztą napisałem wyżej na ten temat!
No tak w sumie może dlatego webtips nie wprowadził takiego zakazu.
hmmm
Ale zawsze regulamin może ulec małym zmianą i może ugu wprowadzi możliwość reklamowania w podpisie ale w granicach dobrego rozsądku i prawa.
ziommek
 
Posty: 102
Dołączył(a): Wt maja 22, 07 00:09

Postprzez Neo » N cze 10, 07 09:37

No warezu napewno będzie zakaz. Reklam moim zdaniem też być powinien. Dlaczego? Reklama także innych hostingów i migracja użytkowników.
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ziommek » N cze 10, 07 09:42

Neo, A co ja napisałem wyżej. Chodzi o strony,fora które nie będą hostingami,warezami itp. Jeśli to będzie strona,forum które spełnia takie kryteria powinna zostać w podpisie bo nie mowa tu o reklamie w postach!
ziommek
 
Posty: 102
Dołączył(a): Wt maja 22, 07 00:09

Postprzez Neo » N cze 10, 07 09:45

Ale w podpisach. Podpis w jakiś sposób można też traktować jako część postu...
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Respect » N cze 10, 07 09:47

ziommek ciągle czytając twoje posty mam wrażenie jak byś nam rozkazywał lub krzyczał. Zbyt wiele używasz wykrzykników. Trzeba umieć opanować emocje :)

ziomek napisał(a):regulamin nie jest do końca sprawiedliwy i przemyślany pod każdym względem!

Jeżeli potrafisz zanegować regulamin, to może jesteś w stanie sprecyzować własne obiekcje co do regulaminu lub poszczególnych pkt?

Regulamin napisany jest z uwzględnieniem zasad tworzenia aktu prawnego. Jest jasny i nie wymaga większego komentowania.
Ostatnio edytowano N cze 10, 07 09:49 przez Respect, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Respect
 
Posty: 303
Dołączył(a): Cz kwi 05, 07 15:10

Postprzez ziommek » N cze 10, 07 19:12

Respect napisał(a):ziommek ciągle czytając twoje posty mam wrażenie jak byś nam rozkazywał lub krzyczał. Zbyt wiele używasz wykrzykników. Trzeba umieć opanować emocje :)


Jeżeli potrafisz zanegować regulamin, to może jesteś w stanie sprecyzować własne obiekcje co do regulaminu lub poszczególnych pkt?

Regulamin napisany jest z uwzględnieniem zasad tworzenia aktu prawnego. Jest jasny i nie wymaga większego komentowania.

To że używam wykrzyknika nie znaczy że komuś rozkazuje albo na kogoś krzycze :P
hmmm. Ja potrafię się opanować.
Obiekcje... przecież już swoje napisałem na temat regulaminu drogi kolego.
Eehh Widzę że ta dyskusja na dobrą drogę nie wejdzie jeszcze przez to jakieś spory wybuchną ponieważ widzę że SM zaczynają się irytować jak im się piszę spostrzeżenia.
No cóż jak chcecie to możecie zamknąć ten temat bo i tak widzę że się z wami nie dogadam w tej sprawie.
ziommek
 
Posty: 102
Dołączył(a): Wt maja 22, 07 00:09

Postprzez Respect » N cze 10, 07 19:32

ziommek żadnych sporów tu nie zauważyłem :) Konwersacja polegająca na wymianie argumentów których jak widzę jednak nie potrafisz podać. To, że ktoś nie może zareklamować swojej strony w podpisie nie obliguje mnie do zmiany pkt. regulaminu. Poza tym zanegowałeś cały regulamin "pod każdym względem!"

Nie widzę potrzeby zamykania tego tematu, ponieważ to nie jest dyskusja miedzy nami, lecz każdy użytkownik może wyrazić swoje zdanie na temat regulaminu.

Jak już wspomniałem "uwagi są oczywiście mile widziane" i każde uwagi zostaną podane przemyśleniu.
Avatar użytkownika
Respect
 
Posty: 303
Dołączył(a): Cz kwi 05, 07 15:10

Następna strona

Powrót do Regulamin

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron